Nowe książki lub coś do książki :)

Nowości i bestsellery nawet o 25% taniej

Dzień dobry!

Wznowienie książki George'a R.R. Martina, nowy Dan Brown, czy opowieść GROM-owca - sprawdź poniżej nowości i bestsellery, które sprawią, że w tym roku długie, jesienne wieczory będą wyjątkowo ekscytujące!

A jeśli masz już co czytać w najbliższym czasie - zadbaj o wygodę. Lekturniks NiePospolity, zakładki,  lampki, podpórki poprawią komfort lektury. TanioKsiążkowe zasoby akcesoriów ku chwale czytania znajdziesz tutaj. :)
Akcesoria, z którymi czytanie będzie JESZCZE przyjemniejsze :)
Nowości i hity z TanioKsiążkowych półek:
Brown
Inferno - Dan Brown

U nas zniżka 25%!
J. Carroll
Aspenger
Wałęsa
Wałęsa. Człowiek z teczki - Sławomir Cenckiewicz
[kontrowersyjne]
U nas zniżka 20%!
GROM
Przetrwać Belize - Naval

U nas zniżka 25%!
Metro 2033
Za horyzont - Andriej Diakow

U nas zniżka 25%!
O przypadku
Martin
Więcej gorących nowości >>
Studentom, którym widmo egzaminów i sesji wydaje się bardzo odległe, polecamy książki z wydawnictwa PWN, z które przybliżą zagadnienia biologii, chemii, psychologii, czy informatyki. U nas do połowy listopada kupić je można z dodatkową zniżką:
Biologia, informatyka, psychologia - książki z PWN 10% taniej!
Studencie! Zobacz, które książki PWN kupisz 10% taniej >>
Z pierwszych miejsc list książkowych bestsellerów:
Eli, Eli

Kto przeczyta "Eli, Eli", może już nigdy nie będzie podróżował jak przedtem. Wojciech Tochman opowiada nam o Filipinach, jakich nie znamy, o świecie najuboższych, którzy od lat żyją w slumsach i na cmentarzach Manili. Ale nie jest to książka tylko o nich. Jest i o nas.

Wszyscy coraz więcej podróżujemy, coraz więcej fotografujemy świat. Ale nie widzimy tego, o czym pisze Tochman, i co fotografuje Wełnicki. Tego, co pod powierzchnią: cierpienia i bólu. Bo się na nie uodporniliśmy. Tochman odwraca obiektyw, przygląda się nam, ale i sobie, naszemu spojrzeniu na tragedię, na Innego, i dokonuje odnowienia empatycznej więzi.

"Eli, Eli" jednocześnie oskarża i niesie nadzieję. A może nawet rozwiązanie dylematu, co zrobić z widokiem ludzkiego cierpienia. Kluczem jest reporterska uważność, krytycyzm wobec własnego spojrzenia i otwartość na innego człowieka.
Eli, Eli z 25% zniżki, kup teraz >>
Murakami

Najnowsza powieść genialnego japońskiego pisarza.

Tsukuru Tazaki ma trzydzieści sześć lat, jest kawalerem. Pochodzi z Nagoi, ale mieszka w Tokio, gdzie pracuje w firmie budującej dworce. Szesnaście lat temu miał czworo bliskich przyjaciół, którzy na drugim roku studiów nagle i nie wiadomo dlaczego zerwali z nim stosunki. Tsukuru bardzo ciężko to przeżył.

Teraz, po latach, postanawia dowiedzieć się, co właściwie się wtedy stało. Odwiedza po kolei dawnych przyjaciół i próbuje odkryć tajemnice przeszłości. Dlatego wraca do rodzinnej Nagoi i wyrusza w podróż do Finlandii.

Najnowszy Murakami z 25% zniżki >>
Czytaj > Pisz > Wygraj 100 zł! Szczegóły >>
Czytasz = pomagasz, dziękujemy!
Tu jesteśmy! Dołącz do nas:
Facebook
Twitter
Foursquare
Google Plus
Udanego tygodnia z ciekawymi książkami życzy,
Monika Szatyłowicz wraz z ekipą księgarni TaniaKsiazka.pl


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać