Prezenty na święta

 

Prezenty na święta

I znów jak co roku zbliża się wielkimi krokami gorączka przedświąteczna. Stajemy przed dylematem jaki prezent na święta kupić babci, mamie, bratu czy swojej ukochanej. Kolorowo migoczące, przyozdobione wielkimi kokardami prezenty na gwiazdkę przypominają nam o upływającym czasie. Co kupić? Co nowego, godnego polecenia pojawiło się na rynku? Oto propozycje, które choć w pewnym stopniu powinny przybliżyć panującą modę wśród prezentów i pozwolą wybrać prezent na Gwiazdkę.

 


Propozycje prezentów Dla Niej

Propozycje Prezentów
Dla niej
Prezent dla niej
Prezent dla Dziewczyny
Prezent dla niej
Prezent dla Seniorki


Gra anioła - Zafon Carlos Ruiz

W mrocznej, niebezpiecznej i niespokojnej Barcelonie lat dwudziestych, młody pisarz, żyjący obsesyjną i niemożliwą miłością, otrzymuje od tajemniczego wydawcy ofertę napisania książki, jakiej jeszcze nie było, w zamian za fortunę i, być może coś więcej...

/>
Hazard - Chmielewska Joanna

Zaspokajanie namiętności stanowi przyjemność olbrzymią, o czym doskonale wiedzą, na przykład, dziwkarze. Także, na przykład, smakosze. Także rozmaite osoby o charakterze towarzyskim i rozrywkowym, które uwielbiają knajpy i restauracje, kolacyjki i obiadki w miłym gronie, dobre wina i wątróbki po żydowsku, setkę pod śledzika i zwykłe pół litra pod golonkę lub kotlecik schabowy. Albo kawkę i szarlotkę z bitą śmietaną.


Między wierszami - Domagalik Małgorzata, Wiśniewski Janusz Leon

Mieli już do siebie nie pisać. Miało nie być kolejnych e-maili, które złożą się później w książkę. Ale z przyjaźnią nie taka prosta sprawa. Potrzeba rozmowy jest silniejsza od wszelkich postanowień.
Propozycje prezentów Dla Niego

Propozycje Prezentów
Prezent dla Niego
Prezent dla Niego
Prezent dla Chłopaka
Prezent dla Niego
Prezent dla Seniora


Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie potrafią czytać map - Pease Allan, Pease Barbara

Autorzy przeanalizowali wiele przypadków relacji między kobietami i mężczyznami w różnych krajach, zapoznali się z najnowszymi odkryciami w funkcjonowaniu mózgu, badali zmiany zachowań społecznych. W efekcie powstała książka szokująca, ale też pouczająca i niezwykle barwna i dowcipna.


Trening siłowy bez sprzętu - Lafay Olivier

Pierwsza w Polsce książka prezentująca (wraz z obrazkami) pełen trening siłowy bez użycia specjalistycznego sprzętu. Znakomita dla mężczyzn, którzy ćwiczą sami w domu lub uzupełniają trening poza siłownią. Metoda ta opiera się przede wszystkim na wykorzystaniu masy ciała ćwiczącej osoby, dzięki czemu 110 ćwiczeń można stosować wszędzie bez konieczności używania sprzętu.Propozycje prezentów Dla Dziecka

Propozycje Prezentów
Prezent dla Dziecka
Prezent dla Dziecka
Prezent dla Chłopczyka
Prezent dla Dziecka
Prezent dla Dziewczynki


Mikołajek i inne chłopaki - Goscinny Rene, Sempe Jean Jacques

Książeczka jest częścią cyklu opowiadającego o przygodach Mikołajka, jego kolegów i rodziny. Dowcipne ilustracje i zabawne sytuacje opowiadają jednocześnie o codziennych problemach, uczą właściwych wyborów i zachowania w stosunku do bliźnich.


Mikołajek ma kłopoty - Goscinny Rene, Sempe Jean Jacques

Książka ukazuje rozmaite wydarzenia z codziennego życia Mikołajka w szkole i domu. Błahe problemy jego oraz jego kolegów nabierają często wymiaru tragedii. Wizyta cioci Mikołajka lub wyjście na zakupy z tatą może mieć niezwykłe następstwa. Książka obfituje w zabawne, a często wręcz komiczne wątki.


Nieznane przygody Mikołajka - Goscinny Rene, Sempe Jean-Jacques

Wyjątkowy zbiór opowiadań o Mikołajku i jego kolegach przygotowany specjalnie z okazji pięćdziesiątych urodzin słynnego bohatera. Tom zawiera pierwsze opublikowane opowiadanie, a także zupełnie dotąd nieznane, po raz pierwszy drukowane teksty znalezione w archiwach Goscinny'ego. Wyjątkowe są także ilustracje, subtelne kolorowe akwarele przygotowane przez Sempego specjalnie na tę okazję.


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać