Zapowiadamy, trafią na polskie półki

Gorące zapowiedzi od mistrzów sensacji!
Czy jeszcze w tym roku trafią w ręce polskich Czytelników?
 

Joyland

 

Joyland - Stephen King

Już w czerwcu 2013 r. na półkach polskich księgarni!

Nowa powieść Stephena Kinga "Joyland" rozgrywa się w 1973 roku, w małym mieście w północnej Karolinie. Student, Devin Jones, rozpoczyna pracę w wesołym miasteczku. Myśli, że to dobre miejsce, by zapomnieć o dziewczynie, która złamała mu serce. Okaże się, że tego lata będzie miał dużo większe wyzwanie, stanie bowiem w obliczu morderstwa.

Powieść zapowiadana jest jako połączenie sensacji - kryminału i thrillera, oraz obyczajowej powieści o dorastaniu. Przeczytaj więcej o ksiące "Joyland".

 

Doctor Sleep

 

Doctor Sleep - Stephen King

Wydawnictwo Prószyński zapowiada: wydamy w 2013 r.

Kontynuacja świetnego horroru "Lśnienie"! W oryginale ukazać ma się w połowie 2013 roku, polskie wydawnictwo, które zakupiło do niej prawa do książki, obiecuje: wydamy jeszcze w 2013 r.!

Akcja książki toczy się trzydzieści lat, po tragicznych wydarzeniach z "Lśnienia". Bohaterem jest syn Jacka Torrance'a, Danny, który stanie w obliczu jeszcze bardziej przerażających zdarzeń, niż to, co wydarzyło się w hotelu Overlook. Przeczytaj więcej o ksiące "Doctor Sleep".

 

 

6 lat - Coben

Sześć lat - Harlan Coben

W USA w kwietniu, brak daty zapowiedzi w Polsce

Minęło 6 lat odkąd Jake Fisher patrzył jak Natalie, miłość jego życia, wychodzi za mąż za Todda. 6 lat, odkąd ukrywa swoje złamane serce, pracując nad karierą profesora. 6 lat, odkąd obiecał Natalie, że da jej spokój i 6 lat odkąd każda noc przynosi mu dręczące sny o niej i jej mężu.

Gdy po sześciu latach znajduje w gazecie nekrolog Todda, nie może się powstrzymać, by nie pójść na pogrzeb. Ma nadzieję ujrzeć Natalii. Jaki jest więc zdumiony, gdy zdruzgotana małżonka okazuje się być kimś innym.Co więcej, Jake odkrywa, że Todd był żonaty od ponad 10 lat...

 


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać