Dziękujemy! :)

 

Czas na prezenty!

 

Darmowa Dostawa od 150 zł!
... Święta ....

Dzień dobry!

Tegoroczny Dzień Darmowej Dostawy już za nami, chciałam podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się skorzystać z tej akcji. Było Was prawie 10 razy więcej niż każdego innego dnia! Mam nadzieję, że zakupione książki, gry, zabawki, muzyka, czy filmy już Was cieszą, lub w niedługim czasie znajdą się w Waszych rękach :)

.

Jeśli masz jeszcze przed sobą zakupy prezentowe - zapraszam do zapoznania się z TanioKsiążkowymi pomysłami na prezent podzielonymi według tego, kogo chcesz obdarować. Jeśli więc szukasz prezentu dla:

* męża, chłopaka, czy taty,

* żony, dziewczyny, czy mamy,

* nastolatka bądź nastolatki,

* dziecka,

skorzystaj z naszych podpowiedzi ułatwiających wybór idealnego prezentu! :)

Niech Cię nie zmyli data, do Świąt zostało 10 dni roboczych, to jest więc najwyższy czas, by bez stresu kupować prezenty.

By Cię zachęcić, przygotowaliśmy weekendową niespodziankę - wartość zamówienia, od jakiej wysyłamy za darmo spadła z 199 zł do 150 zł. Taka cena na pewno utrzyma się do poniedziałku, warto więc jak najszybciej zaplanować i wykonać świąteczne zakupy w TaniaKsiazka.pl! :)Życzę udanego weekendu,
Monika Szatyłowicz wraz z ekipą księgarni TaniaKsiazka.pl


facebook.comDołącz do nas na Facebooku

... Święta ...

Księgarnia TaniaKsiazka.pl prowadzona jest przez KIERUS sp. jawna, ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok, NIP: 542 -315-11-57,
REGON: 200317860

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać