HITY wydawnicze października

Zamek z piasku, który runął - Stieg Larssona

Trzecia i ostatnia część serii Millennium zaczyna się w miejscu, w którym kończy się Dziewczyna, która igrała z ogniem. Lisbeth Salander przeżywa próbę pogrzebania żywcem, jej kłopoty się jednak na tym nie kończą ... Mikael Blomkvist odkrywa tajemniczą przeszłość Salander i rusza w pogoń za prawdą. Pisze tekst, który ma oczyścić nazwisko Salander, a przy okazji wywołać trzęsienie ziemi nie tylko w rządzie i służbach bezpieczeństwa, ale w całym kraju. Lisbeth Salander dostaje wreszcie szansę, na to, by pogodzić się z własną przeszłością.


Honor żołnierza 1939 - Wołoszański Bogusław

W sześciu rozdziałach przedstawiony gorzki obraz września 1939 roku. Wstrząsająca polityczna gra europejskich mocarstw przeciwko odradzającej się Polsce. Nieudolność Sztabu Głównego, który posiadał największe niemieckie tajemnice, ale stracił najcenniejszego agenta wywiadu Zdeterminowanie dwustu polskich obrońców Westerplatte. Odwaga kawalerzystów, którzy potrafili zniszczyć blisko setkę niemieckich czołgów w boju pod Mokrą, o czym dziś często zapominamy.


Porwanie - Joanna Chmielewska

W sielską atmosferę popołudniowego brydża wdziera się umundurowana jednostka policyjna, szukając ofiary kolejnego porwania. I dom pisarki Joanny Chmielewskiej staje na głowie. Kogo tym razem porwano i pozbawiono fragmentu ucha?


Zawodowiec - Grisham John

Nowy Grisham - jak zwykle numer 1 światowych list bestsellerów - "The New York Times", "Publisher Weekly". Nowy, tym razem zupełnie niedoskonały bohater znajduje swoje miejsce w życiu pod niebem pięknej Italii. Rick Dockery budzi się w szpitalu - nie pamięta, po jakiej kontuzji i w jakim meczu...


Huna - Starożytny Hawajski SEKRET - Serge Kahili King

Jeśli kiedykolwiek słyszałeś o hunie, zastanawiasz się nad rozwojem osobistym, czy chcesz poprawić jakość swojego życia, to masz przed sobą niesamowitą okazję. To, co skuteczne w starożytnej wiedzy tajemnej i całkiem współczesnej psychologii jest teraz na wyciągnięcie ręki, gotowe wspomóc Cię w czynieniu naszego świata lepszym miejscem.


ŻMIJA - Sapkowski Andrzej

AFGANISTAN - tutaj od wieków ścierały się krwawo armie kolejnych władców dążących do władzy nad światem. Tu walczyli i ginęli najeźdźcy z Macedonii, Wielkiej Brytanii i Rosji. A umierających obserwowały z ukrycia zimne oczy z czarną, pionową źrenicą. Oczy złotej żmii, która jest i której nie ma. ŻMIJA to nowy świat, to zupełnie nowa formuła literacka, zadziwiające połączenie fantasy i realistycznej powieści wojennej... ŻMIJA jest piękna i złowroga...


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać