Filozofia zdrowia część 3 już w sprzedaży!

Zdrowe odżywianie i odchudzanie

Jeszcze więcej zdrowych przepisów Anny Ciesielskiej!

Jak pani Anna stwierdziła we wstępie, to nie Filozofia smaku, lecz Filozofia emocji, miała być trzecią po Filozofii życia i Filozofii zdrowia, książką o kuchni według pięciu przemian. Filozofia emocji ciągle jest w planach, teraz jednak mam przyjemność przedstawić Wam książkę kucharską z refleksjami autorki.

Podstawowa zasada odżywiania według 5 przemian to  zwracanie uwagi na to, do grupy którego żywiołu należą składniki potrawy oraz łączenie ich w ściśle określony sposób. Pochodząca z Chin filozofia odżywiania zakłada, iż poprawnie przyrządzone danie powinno składać się ze składników z następujących żywiołów: Drzewo, Ogień, Ziemia, Metal i Woda. Żywioły przypisane są do konkretnego smaku i wpływają na określone narządy w naszym organizmie.

Oczywiście to nie wszystko. Według pięciu przemian powinniśmy jeść trzy ciepłe posiłki dziennie, większość posiłków powinna składać się z produktów roślinnych, oraz zależeć od klimatu, w jakim żyjemy, czy wręcz od pory roku, czy samopoczucia.

Zestaw 3 książek Anny Ciesielskiej

Odżywianie z Dalekiego Wschodu przepisem na zdrowe ciało i duszę!

Efekt? Zdrowe ciało, które systematycznie wraca do idealnej wagi oraz doskonałe samopoczucie. Warto spróbować!

Anna Ciesielska: Filozofia smaku
Nasza Cena: 33.30 zł
Oszczędzasz: 10 %

Cena detaliczna: 37.0 zł

Kochani, macie przed sobą kolejny tom moich rozważań nad Pięcioma Przemianami. W „Filozofii zdrowia” tłumaczę zasady Porządku, w „Filozofii życia" wyjaśniam przyczyny chorób. W,.Filozofii smaku” skupiam się z kolei na sztuce zrównoważonego gotowania.

Czego nam potrzeba? Talerza gorącej zupy ze szczyptą miłości. Bo gotując dajecie ciepło, czułość i troskę. Próbujcie, smakujcie, bawcie się przepisami!

Przydadzą się zarówno starym wyjadaczom, jak i zupełnym świeżynkom.

A więc, jeśli kochasz, gotuj!

Anna Ciesielska


Jeśli chcesz (...) żyć do końca życia i być młodym do starości, sięgnij koniecznie po przepisy Anny Ciesielskiej na zupy, dania mięsne i mięsno-warzywne, pomysły na grilla, sałatki, przekąski i wiele innych.
.

Ponieważ filozofia tego sposobu odżywiania opiera się również na takich parametrach jak strefa klimatyczna czy pora roku, warto sięgnąć po tytuły polskich autorów. Więcej książek o odżywianiu według pięciu przemian znajdziesz tu >>

http://www.taniaksiazka.pl/images/gfx/artykuly/tanie_podreczniki.jpg

Tanie podręczniki w TaniaKsiazka.pl, warto kupić przed gorączką sezonu >>

EURO 2012 - przydatne gadżety i ksiązki

Akcesoria, książki i gadżety na EURO 2012, zobacz >>


Pozdrawiam serdecznie,

Monika Szatyłowicz
Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać