HUNA - Warsztat i Wyklad - Serge King - TYLKO 30 ZŁ

 

Galeria Czwartego Wymiaru, wydawnictwa Manawa i Illuminatio zapraszaja na:

WYKŁAD ORAZ WARSZTAT Serge'a Kahili Kinga:  
Ćwiczenia Energetyzujące

Piątek 25 września 2009, godz. 18.00

CENTRUM KONFERENCYJNO-KONGRESOWE

ul. Bobrowiecka 9, Warszawa

Sala A-401

Dojazd autobusem nr 119 z Dworca Centralnego

(przystanek na przeciw Hard Rock Cafe - Złote Tarasy)

Promocyjna cena: tylko 30 złotychWarsztat ten to wyjątkowa okazja do spotkania z wielkim autorytetem Huny – Serge Kahili King – przy okazji promocji jego najnowszych książek: "Sztuka uzdrawiania według kahunów" (wyd. Manawa) oraz "Huna" (wyd. Illuminatio) – które Serge King będzie podpisywał po wykładzie.

Kliknij tutaj aby zobaczyć inny warsztat Kinga "Szamańskie Śnienie"

Bilety w cenie 30 zł można kupić bezpośrednio przed warsztatem.

UWAGA: Na warsztacie będzie już można nabyć pierwsze egzemplarze HUNY Serge Kahili Kinga


Serge Kahili King to autor międzynarodowych bestsellerów  o hunie – starożytnej wiedzy hawajskiej. Hawajski kahuna, szaman afrykański, autorytet naukowy świata Zachodu.  Nagrodzony medalem zasługi przez prezy denta Senegalu za wybitne zasługi dla ludności Afryki. Założyciel Aloha International , znanej na całym świecie fundacji skupiającej nauczycieli, masażystów, terapeutów i ludzi dobrej woli, którzy wymieniają się swoją wiedzą.. Od wielu lat naucza ludzi na całym świecie jak używać technik szamańskich do uzdrawiania, pomagając im odkrywać własną moc twórczą. 

 

 

Huna: Starożytne hawajskie sekrety współczesnego życia

(najnowsza książka S. King'a – premiera 25 września 2009)


Huna: Starozytne hawajskie sekrety wspolczesnego zycia

Ta książka to klucz do tajemnicy spełnienia wszystkich marzeń. - Mary Olsen Kelly, autorka Path of the Pearl i Chicken Soup for the Breast Cancer Survivor's Soul


Wyjątkowa! Stwórz swój własny, nowy świat według prostych, lecz pełnych mocy recept Serge'a na to, jak zastosować starożytną, głęboką i tajemną naukę Huny. Dzięki nim otrzymasz dar zmieniania świata. - dr Yvonne Oswald, zdobywczyni nagrody w dziedzinie hipnoterapii oraz autorka książki Every Word Has Power

Huna to bogactwo wiedzy i system doskonalenia oraz czerpania radości z życia. Opierając się o mądrość i sens wybranych, źródłowych, osobiście zinterpretowanych hawajskich wyrazów i przysłów, Serge Kahili King staje się drogowskazem oraz głosem współczesnej szkoły i ruchu zwanego Huną - Patrick Ka'ano'i, autor książki Kamalamamalama

Starożytna nauka Hawajczyków z której powstała tradycja Huny przez wieki była strzeżona i przekazywana z pokolenia na pokolenie. Tradycja Huny, wywodząca się z czasów zanim pierwsi misjonarze przybyli na wyspy, jest nie tylko filozofią życia – głęboko wiąże się i przenika z każdym  aspektem życia Hawajczyków.

Łącząc starożytną hawajską mądrość ze współczesną praktyką, Serge Kahili King przekazuje filozofię kryjącą się za wierzeniami, historią i podstawami Huny. Co więcej, King pokazuje czytelnikowi jak wykorzystać filozofię Huny do osiągnięcia tak materialnych, jak i duchowych celów.

Praktykujący Hunę napotkają tu głębokie zrozumienie prawdziwej natury życia – oraz rzeczywistego znaczenia osobistej mocy, przekonania i wiary. Rozważając siedem zasad, na których opiera się Huna, King przekazuje czytelnikowi nieprzemijającą i potężną mądrość.


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać