Do pobrania za darmo

Zapraszamy do zapoznania się z fragmentami książek, które udostępniamy całkowicie za darmo:

Jak zostać przywódcą stada - Cesar Millan, Melissa Jo Peltier

Poradnik Cesar Millan pomagał w rozwiązywaniu problemów z psami zarówno hollywoodzkim gwiazdom, jak i wielu anonimowym osobom, które często zwracały się do niego, kiedy już żaden psi trener nie był w stanie zapanować nad niepokornymi zwierzętami. Dzięki jego pomocy właściciele niesfornych psów uczą się, jak spojrzeć na świat oczami swoich czworonogów, a same psy zyskują spokojnych i opanowanych właścicieli. Książka zawiera mnóstwo praktycznych porad i technik!
Pobierz fragment
 
Zaklinacz Psów - Cesar Millan, Melissa Jo Peltier

Poradnik Znakomity poradnik dla właścicieli lub miłośników czworonogów: Chcesz wiedzieć, dlaczego twój pies zachowuje się tak, a nie inaczej? Zastanawiasz się, co mu chodzi po głowie? A może masz problem, bo nie chce cię słuchać i zjadł kolejną parę butów? Cesar Millan - Zaklinacz Psów - powie Ci, jak radzić sobie z Twoi...
Pobierz fragment
 
CzaroMarownik - kalendarz na 2013 rok

Kalendarz na 2013 rok z poradami 
Czy chcesz, aby rok 2013 był naprawdę wyjątkowy? Jeśli tak, poznaj CzaroMarownik 2013 - Twój Magiczny Kalendarz. To pierwsza edycja kalendarza, który sygnowany jest logiem sklepu CzaryMary.pl i został stworzony z myślą o wszystkich klientach, a także osobach, które szukają czegoś wyjątkowego i pięknego. To najlepszy poradnik, jaki możesz mieć swoich rękach, który zawiera magiczne wskazówki na każdy dzień, miesiąc i porę roku.

Zobacz jak wygląda

 
Myśli stają się rzeczami - Mike Dooley

Poradnik „Myśli są rzeczami, które przyciągają do Ciebie życie. Jak magnes do stali. To dzięki nim marzenia się spełniają. To naprawdę tak proste i daje tyle przyjemności. Po prostu określ, czego pragniesz, i wyobraź sobie, że to masz”...
Pobierz fragment
 
Ho'oponopono - Krystyna Kwiecinski

Poradnik  Ho’oponopono to starożytna nauka, która bierze swój początek na malowniczych hawajskich wyspach i jest częścią Huny – tajemnej wiedzy kultywowanej przez Hawajczyków.  To metoda uzdrawiania, która jest duchowym procesem polegającym na oczyszczaniu siebie i swojego otoczenia oraz zaprowadzaniu harmonii. Dzięki tej książce poznasz proste wskazówki, które ułatwią ci rozpoczęcie praktyki Ho’oponopono i dowiesz się, jak stosować tę metodę do rozwiązywania wszelkich problemów życiowych.
Pobierz fragment
 
Misja na czterech łapach - W. Bruce Cameron

Powieść Wszystkie psy idą do Nieba… chyba że mają niedokończone sprawy, tu na Ziemi. A niektóre z nich mają też do spełnienia ważną misję.
Okazuje się, że nie tylko koty mogą żyć po kilka razy. Główny bohater książki – Bailey – to uroczy psiak, który po serii niefortunnych zdarzeń odchodzi z tego świata. Jednak zamiast udać się do psiego raju, Bailey przychodzi na świat ponownie w kolejnym psim wcieleniu. Czy uda mu się wreszcie odkryć, jaki jest cel jego życiowej misji?
Pobierz fragment
 
Ballada - Maggie Stiefvater

Powieść Maggie Stiefvater w humorystyczny i zarazem bardzo nastrojowy sposób, ponownie wprowadza nas w świat magii, oraz wyjątkowych istot, które mogą znajdować się zaskakująco blisko, jednakże istnienia których nie podejrzewaliśmy. Fabuła powieści osadzona jest w świecie ludzi, jednak losy dwójki głównych bohaterów – Jamesa i Deirdre – po raz kolejny splatają się z magicznym światem Faerii, zamieszkiwanym przez Fejów, nadprzyrodzone istoty wywodzące się  z mitologii celtyckiej.
Pobierz fragment
 
Między niebem a ziemią - James F. Twyman

Powieść „Raz na całe pokolenie trafia się historia miłosna, która zmienia nasze spojrzenie na życie. To jest właśnie taka historia”. Lynda, żona Jamesa Twymana, została bez powodu zamordowana przez dwóch mężczyzn, którzy włamali się do jej mieszkania...
Pobierz fragment
 
Zachcianki pod kontrolą - Doreen Virtue

Poradnik Oto kolejny poradnik niekwestionowanego autorytetu – specjalistki w dziedzinie zdrowego żywienia, emocjonalnego i fizycznego głodu – Doreen Virtue. Adresowana jest do wszystkich, którzy nałogowo objadają się i mają problemy z nadwagą. Z książką Zachcianki pod kontrolą. Jak opanować pokusę jedzenia? każdy z łatwością odzyska zdrowy poziom apetytu i kontrolę nad swoim ciałem i duchem.
Pobierz fragment
 
Jak schudnąć bez diety? Metoda Gabriela - Jon Gabriel

Poradnik Jon Gabriel nie tylko stracił ponad 100 kilogramów bez diet i operacji, ale – co niespotykane – nie ma na ciele żadnych śladów dawnej otyłości. Jego nowatorskie podejście do odchudzania podkreśla wpływ umysłu na wewnętrzną logikę ciała.
Pobierz fragment
 
Sekretny język Twojego ciała - Inna Segal

Poradnik Czy wiesz jednak, jak właściwie odczytywać i rozumieć to, co przekazuje twoje własne ciało? Co mówi, kiedy boli cię głowa, masz zaburzenia snu, czy katar?  Według Inny Segal każda dolegliwość ma swoją głębszą przyczynę w sferze emocjonalnej i odwrotnie – każdy problem połączony jest z określoną częścią ciała. Naucz się wykorzystywać potencjał do regeneracji, który drzemie w organizmie każdego człowieka i zyskaj świadomość wpływu na swoje zdrowie oraz życie.
Pobierz fragment
 
Uzdrawianie duszy i ciała - Doreen Virtue

Poradnik nagrodzony jako najlepsza książka 2012 roku w kategorii "Zdrowie i uroda" To książka dla wszystkich, którzy nie potrafią powstrzymać się przed jedzeniem, pomimo że umysł krzyczy Przestań, nie jedz! Dla tych, którzy stosowali przeróżne diety i programy odchudzające, ale nadal nie mogą zrzucić zbędnych kilogramów. Jeśli objadanie się wynika ze stresu, lęków, depresji, ta książka podpowie, jak zerwać niezdrowe emocjonalne relacje z jedzeniem i uwolnić się od poczucia winy, które z jakiegoś powodu uniemożliwia pozbycie się kilogramów.
Pobierz fragment
 
Kurs odchudzania - Marianne Williamson

Poradnik Oto duchowe szkolenie, jakiego jeszcze nie było – 21 lekcji, które można stosować niezależnie od diet i ćwiczeń, a które pomagają skoncentrować i utrzymać świadomość na jednym najważniejszym celu – schudnięciu.  Podejmowanie ogromnych wysiłków i decydowanie się na kolejne wyrzeczenia nie przyniesie pozytywnych skutków, jeśli w umyśle stale rządzi obraz niedoskonałego ciała, które nie potrafi oprzeć się jedzeniowym zachciankom. 
Pobierz fragment


Darmowe fragmenty książek zostały udostępnione dzięki uprzejmości Wydawnictwa Illuminatio.


Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać