Przed Tobą 300 stron, które zmienią Twoje spojrzenie na życie

Katarzyna Rosicka-Jaczyńska: „Zamknęłam oczy i w marzeniach i realnym świecie. – Boże - wyszeptałam – jeżeli kiedykolwiek będziesz chciał mnie uzdrowić, obiecuję, że docenię najmniejszy okruszek podarowanego mi życia.”

300 stron, które zmienią Twoje spojrzenie na życie
Kliknij, by przejść do karty produktu w
 księgarni TaniaKsiazka.plKatarzyna Rosicka-Jaczyńska

Ołówek

     Autorka „Ołówka” urodziła się w ciepły majowy poranek, zaczęła oddychać dopiero po silnym klapsie w tyłeczek… Szkoła nie zostawiła właściwie żadnych wspomnień, za którymi by tęskniła…
     W liceum chłopcy odkryli jej urodę, a ona w sobie zdolności przywódcze i nieumiejętność podporządkowania się zakazom, rozkazom, nakazom, autorytetom…
Leszek, magister prawa, został jej mężem i ojcem trójki dzieci… Po pięciu latach niańczenia maluchów w cieple domowego ogniska, rzuciła się w wir pracy…
     Została bizneswomen…Kiedy jej firma Ars-media odnosiła spektakularne sukcesy gwałtownie zachorowała… Po trzech latach dostała diagnozę… choruje na SLA – śmiertelną, nieuleczalną chorobę… I tutaj powinna się kończyć historia jej życia…, a ona właśnie teraz dopiero się zaczyna…

Doceniać każdą chwilę życia, bo jutra może nie być – to chyba najważniejsze przesłanie „Ołówka”. 

 

Książki z klasą zdaniem Klientów księgarni TaniaKsiazka.pl

Na podstawie opinii naszych Klientów wybrałam świetne książki, które warto przeczytać. Zapraszamy serdecznie do lektury najlepszych książek, a następnie oceniania ich na stronach naszej księgarni. Wystarczy posiadać konto, by móc opiniować dowolną książkę, jaką się przeczytało.

Jon Gabriel: Jak schudnąć bez diety? Metoda Gabriela

Jak schudnąć bez diety? Metoda Gabriela Opis książki:

Jon Gabriel nie tylko stracił ponad 100 kilogramów bez diet i operacji, ale – co niespotykane – nie ma na ciele żadnych śladów dawnej otyłości.
Jego nowatorskie podejście do odchudzania podkreśla wpływ umysłu na wewnętrzną logikę ciała. Twoim ciałem steruje umysł, który decyduje o tym, czy jesteś szczupły, czy przybierasz na wadze.

Dzięki niesamowitej przemianie Jon stał się źródłem inspiracji dla tysięcy osób. SKORO JEMU SIĘ UDAŁO, TO MOŻE UDAĆ SIĘ KAŻDEMU.

>> przejdź do księgarni   

   O książce słowami naszych Klientów:
Joanna Z.:
Bardzo fajna książka, od dwóch dni stosuję rady w niej zawarte. To jeszcze za mało by widzieć efekty ale jeśli nawet nie schudnę to nic nie szkodzi. Jon G. uświadomił mi jak ważne dla naszego ciała jest porządne, zdrowe odżywianie. jeżeli ktoś ma już dość chemii w jedzeniu, to z czystym sumieniem polecam tę książkę nie tylko odchudzającym się.

Halina B.:
Mam za sobą wiele diet, po każdej powrót do wagi + parę premiowych kilogramów - proces dokładnie opisany przez autora z autopsji. Jon Gabriel nareszcie wytłumaczył mi, co jest powodem tego, że jestem otyła i nie mogę schudnąć. Metoda Gabriela nie jest dietą, ale logicznym programem rozwiązania problemu otyłości, który tłumaczy, dlaczego diety odchudzające nie dają oczekiwanych w długim okresie czasu efektów.

 

Zusak Markus: Posłaniec

PosłaniecOpis książki:

Poznajcie Eda Kennedy’ego, przeciętnego taksówkarza ,kiepskiego karciarza, pechowca w miłości. Mieszka w ruderze na przedmieściach, dzieli się kawą ze swoim psem Odźwiernym i darzy uczuciem koleżankę Audrey. Jego życiem rządzą spokojna rutyna i brak perspektyw – do chwili, gdy pewnego dnia niechcący powstrzymuje napad na bank.

I wtedy pojawia się pierwszy as.

Wtedy Ed zostaje Posłańcem.

>> przejdź do księgarni

 
   O książce słowami naszych Klientów:
Joanna R.:
"Posłaniec" to książka, która bawi i uczy. Jej lekki styl niech nikogo nie zwiedzie. Autor w "Posłańcu"przekazuje czytelnikowi bardzo wiele cennych, życiowych mądrości . Ja jestem zachwycona tym jak Zusak celnie trafia w sedno sprawy, bo wystarczy mu jedno zdanie a uchwycony zostaje w nim cały sens jakiegoś problemu. "Posłaniec" to dokonała lektura, czyta się ją jednym tchem, ma świetną fabułę i ciekawy styl. Polecam gorąco.

Alicja S.:
Ta książka ma w sobie coś. Może chodzi o ciepło? A może o charakterystyczny styl autora? Nie wiem. Wiem że ta książka przyciągnęła mnie do siebie i nie wypuściła póki jej nie skończyłam. Posłaniec to książka która skłania do refleksji. Do spojrzenia na świat i ludzi przez inny - mniej egoistyczny pryzmat. To książka która sprawia że człowiek staje się lepszy.

 

Więcej dobrych książek, które warto przeczytać

Open. Autobiografia tenisisty
Myśli stają się rzeczami
Magija współczesna
Open. Autobiografia tenisisty Cena Rynkowa:54.90zł
Taniej o: 11.42zł (21%)
Cena: 43.48zł
Myśli stają się rzeczami Cena Rynkowa:29.90zł
Taniej o: 2.99zł (10%)
Cena: 26.91zł

Magija współczesna (oprawa twarda) Cena Rynkowa:79.00zł
Taniej o: 14.00zł (18%)
Cena: 65.00zł
Sekretna córka
Ziemiomorze Czarnoksiężnik z Archipelagu
Czaruś mały uciekinier
Sekretna córka Cena Rynkowa:34.00zł
Taniej o: 7.04zł (21%)
Cena: 26.96zł
 
Ziemiomorze Czarnoksiężnik z ArchipelaguCena Rynkowa:29.90zł
Taniej o: 3.59zł (12%)
Cena: 26.31zł
 
Czaruś mały uciekinier Cena Rynkowa:12.90zł
Taniej o: 1.55zł (12%)
Cena: 11.35zł

 

Kliknij, by przejść do księgarni TaniaKsiazka.pl

 

P.S.: Chcesz bez zakładania konta polecić książkę, która Cię zachwyciła? Zgłoś ją na adres e-mail: pomysly@taniaksiazka.pl w treści maila dodając uzasadnienie swojego wyboru.


Serdecznie pozdrawiamy,
Monika Szatyłowicz,
wraz z ekipą księgarni TaniaKsiazka.pl

Zobacz Wszystko

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać