Zeszyt lektur ucznia kl.3

Urszula Graboś

Wysyłka w:
Produkt niedostępny
Wydawnictwo:
Nasza Księgarnia

Ilość stron:
72
Nasza cena: 11,56 zł 12.17 zł Taniej o: 5%

Zeszyt lektur ucznia klasy trzeciej
Został opracowany na podstawie analizy wskazówek zawartych w większości programów nauczania na tym poziomie edukacji zatwierdzonych przez Ministra Edukacji Narodowej. Obejmuje zestaw najciekawszych lektur z którymi powinni zapoznać się trzecioklasiści. Wspomaga nauczyciela, ułatwia mu pracę, stanowi inspirację do szukania nowych, niebanalnych sposobów prowadzenia lekcji i przekazywania wiedzy.
Mogą z niego skorzystać również rodzice. Umożliwi im lepszą, fachową ocenę postępów dziecka. Dzięki atrakcyjnej, zabawowej formie odwołującej się do wyobraźni ucznia, ćwiczenia zachęcają do czytania książek, przyzwyczajają do aktywnego obcowania z lekturą, pobudzają do myślenia.

Czytaj całość

Kupowane razem z tym produktem
Recenzje

Dodaj recenzję i wygraj 100 zł na zakupy

Podobne produkty
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Wszystko szybko, z pełna kulturą, z pełnym zaangazowaniem.

Daniel

Atrakcyjne ceny. Zamówienie zrealizowane szybko i bezbłędnie. Książki dotarły do mnie w idealnym stanie. Przy dużym zamówieniu dostałam również 1 książkę gratis. Polecam.

Kasia

Polecam sklep Taniaksiazka.pl z najwyższą przyjemnością. Już wielokrotnie zakupiłam w nim książki i faktycznie w niższej cenie niż w innych sklepach internetowych.

Iner

Opinia o sklepie może być jak najbardziej zadowalająca ,czas realizacji zamówienia oceniam pozytywnie. Mile zaskoczyło mnie powiadomienie w formie sms.

Caro

Szybko, bezproblemowo i z wielką dozą profesjonalizmu. Polecam!

Agata

Bardzo dobry i sprawnie działający sklep internetowy, bardzo duży wybór książek o szerokiej tematyce. Bez problemowy kontakt telefoniczny ze sklepem jak i pomoc Pani na czacie.

Zygmunt

Sklep posiada bardzo duży wybór książek, zarówno nowości wydawniczych jak i również starszych wydań. Książki są w idealnym stanie, dostawa błyskawiczna.

Edyta z Łodzi

Zamawiam w tym sklepie kolejny raz (trzeci). Nie było dotychczas żadnego problemu, więc opinia moja jest pozytywna. Polecam!

njdd

Jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, przesyłka zapakowana bardzo starannie i bezpiecznie.

Monika J

Sklep jak najbardziej polecam. Jestem zadowolona z produktu oraz całej transakcji związanej z zamówieniem, wysyłką i dostarczeniem jej. Dużym plusem jest cena.

Kasia