Zestaw: Matematyka z plusem 4 podręcznik z multipodręcznikiem + zeszyt ćwiczeń (3 części)

Małgorzata Dobrowolska Marta Jucewicz Piotr Zarzycki Stanisław Wojtan 

Wysyłka w:
Produkt niedostępny
Producent:
Gwo

Nasza cena: 60,04 zł

Zestaw dla ucznia klasy czwartej szkoły podstawowej składa się z podręcznika + multipodręcznika i trzech zeszytów ćwiczeń: Liczby naturalne, Ułamki oraz Figury geometryczne.

Matematyka z plusem to naj­po­pu­lar­niej­sza seria do nau­cza­nia matematyki. Korzysta z niej prawie 50% nauczycieli tego przedmiotu. Poznaj cechy naszej serii. Sprawdź, jakie zmiany wprowadza M+ w związku z nową podstawą programową.

Czytaj całość

Ten produkt jest zestawem promocyjnym, który zawiera następujące produkty:

Matematyka z plusem 4 Zeszyt ćwiczeń Liczby naturalne - Wojtan Stanisław, Zarzycki Piotr
1 x Matematyka z plusem 4 Zeszyt ćwiczeń Liczby naturalne - Wojtan Stanisław, Zarzycki Piotr

Zeszyty ćwiczeń to w klasach IV-VI podstawowe źródło zadań. Zadania z podręczników (ćwiczenia utrwalające, sprawdzające zrozumienie tematu oraz trudniejsze, dla uczniów zdolnych) można traktować jakouzupełniające. WARTO WIEDZIEĆ Teoria zawarta w podręcznikach jest przekazywana w interesujący,...

Cena rynkowa: 11.40 zł
Matematyka z plusem 4 Zeszyt ćwiczeń Figury geometryczne - Zarzycki Piotr
1 x Matematyka z plusem 4 Zeszyt ćwiczeń Figury geometryczne - Zarzycki Piotr

Nowa wersja zeszytu ćwiczeń została przygotowana dla uczniów, którzy kończą naukę w klasach 1–3 według obecnie obowiązującej podstawy programowej. Zeszyty ćwiczeń to w klasach 4–6 podstawowe źródło zadań. Zadania z podręczników (ćwiczenia utrwalające, sprawdzające zrozumienie tematu oraz...

Cena rynkowa: 11.40 zł
Matematyka z plusem 4 Zeszyt ćwiczeń Ułamki - Wojtan Stanisław, Zarzycki Piotr
1 x Matematyka z plusem 4 Zeszyt ćwiczeń Ułamki - Wojtan Stanisław, Zarzycki Piotr

Zestaw dla ucznia klasy czwartej składa się z podręcznika i trzech zeszytów ćwiczeń: Liczby naturalne, Ułamki oraz Figury geometryczne. Matematyka z plusem to naj­po­pu­lar­niej­sza seria do nau­cza­nia matematyki. Korzysta z niej prawie 50% nauczycieli tego przedmiotu. Poznaj cechy naszej serii....

Cena rynkowa: 11.40 zł
Matematyka z plusem 4 Podręcznik
1 x Matematyka z plusem 4 Podręcznik - Dobrowolska Małgorzata, Zarzycki Piotr, Jucewicz Marta

Podręcznik w komplecie z multipodręcznikiem – cyfrowym podręcznikiem interaktywnym. Multipodręcznik to cyfrowy odpowiednik podręcznika drukowanego, wzbogacony o dodatkowe zadania i materiały. Multipodręczniki GWO są jedynymi w Polsce cyfrowymi interaktywnymi podręcznikami dla uczniów. Pozwalają...

Cena rynkowa: 23.00 zł

Cena rynkowa produktów w zestawie: 57.2 zł

Kupowane razem z tym produktem
Recenzje
Podobne produkty
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Wszystko szybko, z pełna kulturą, z pełnym zaangazowaniem.

Daniel

Atrakcyjne ceny. Zamówienie zrealizowane szybko i bezbłędnie. Książki dotarły do mnie w idealnym stanie. Przy dużym zamówieniu dostałam również 1 książkę gratis. Polecam.

Kasia

Polecam sklep Taniaksiazka.pl z najwyższą przyjemnością. Już wielokrotnie zakupiłam w nim książki i faktycznie w niższej cenie niż w innych sklepach internetowych.

Iner

Opinia o sklepie może być jak najbardziej zadowalająca ,czas realizacji zamówienia oceniam pozytywnie. Mile zaskoczyło mnie powiadomienie w formie sms.

Caro

Szybko, bezproblemowo i z wielką dozą profesjonalizmu. Polecam!

Agata

Bardzo dobry i sprawnie działający sklep internetowy, bardzo duży wybór książek o szerokiej tematyce. Bez problemowy kontakt telefoniczny ze sklepem jak i pomoc Pani na czacie.

Zygmunt

Sklep posiada bardzo duży wybór książek, zarówno nowości wydawniczych jak i również starszych wydań. Książki są w idealnym stanie, dostawa błyskawiczna.

Edyta z Łodzi

Zamawiam w tym sklepie kolejny raz (trzeci). Nie było dotychczas żadnego problemu, więc opinia moja jest pozytywna. Polecam!

njdd

Jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, przesyłka zapakowana bardzo starannie i bezpiecznie.

Monika J

Sklep jak najbardziej polecam. Jestem zadowolona z produktu oraz całej transakcji związanej z zamówieniem, wysyłką i dostarczeniem jej. Dużym plusem jest cena.

Kasia