Zestaw 5: Słowa na start 4 Język polski klasa 4 podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego z płytą CD, językowego części 1 i 2, ćwiczenia oraz zeszyt ucznia

Wysyłka w:
24 godziny + czas dostawy
Producent:
Nowa Era

MEN:
338/1/2011
Nasza cena: 72,56 zł 77.51 zł Taniej o: 6%

Kompletny zestaw podręczników i ćwiczeń do nauki języka polskiego. Zestaw podręczników i ćwiczeń z serii Słowa na start służy do nauki języka polskiego w klasie 4 szkoły podstawowej.

Zestaw składa się z trzech podręczników, zeszytu ucznia oraz ćwiczeń w nauce czytania i pisania.

Podręczniki wchodzące w skład tego zestawu zgodne są z najnowszą ramą programową.

Numer dopuszczenia MEN: 338/1/2011

Czytaj całość

Ten produkt jest zestawem promocyjnym, który zawiera następujące produkty:

Słowa na start 4 Podręcznik do kształcenia językowego Część 1
1 x Słowa na start 4 Podręcznik do kształcenia językowego Część 1 - Chwastniewska Danuta, Gorzałczyńska-Mróz Agnieszka, Różek Danuta

Podsumowania i sprawdziany po każdym rozdziale pozwalają na kompleksowe sprawdzanie wiedzy i umiejętności uczniów. • Uporządkowany układ treści ułatwia prowadzenie ciekawych lekcji. • „Słowa na start!” kształcą umiejętność tworzenia różnorodnych form wypowiedzi. • Ćwiczenia aktywizujące doskonalą...

Cena rynkowa: 14.00 zł
Słowa na start 4 Podręcznik do kształcenia językowego Część 2
1 x Słowa na start 4 Podręcznik do kształcenia językowego Część 2 - Chwastniewska Danuta, Gorzałczyńska-Mróz Agnieszka, Różek Danuta

Podręczniki powstały z myślą o tym, aby zachęcić każdego ucznia do myślenia i wypowiadania się. Skłaniają do kreatywnych działań i samodzielnego poszukiwania, odkrywania swoich pasji, marzeń i zainteresowań.

Cena rynkowa: 14.00 zł
Słowa na start 4 Podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego z płytą CD Lipcowe i sierpniowe wędrówki Dodatek wakacyjny
1 x Słowa na start 4 Podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego z płytą CD Lipcowe i sierpniowe wędrówki Dodatek wakacyjny - Derlukiewicz Marlena

Podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego. Płyta CD "Piszę poprawnie" dzięki atrakcyjnym ćwiczeniom interaktywnym kształci umiejętność tworzenia poprawnych tekstów. Dodatek "Lipcowe i sierpniowe wędrówki" zachęca do przeczytania ciekawych tekstów o tematyce wakacyjnej.

Cena rynkowa: 27.50 zł
Słowa na start 4 Zeszyt ucznia
1 x Słowa na start 4 Zeszyt ucznia - Derlukiewicz Marlena, Kurek Katarzyna

Twój Zeszyt ucznia. Zaprojektuj okładkę swojego Zeszytu ucznia! Notuj najważniejsze informacje z lekcji. Przekonaj się, że nauka ortografii może być zabawna i przyjemna! Rozwiązuj pisemne ćwiczenia z podręcznika do kształcenia literackiego i kulturowego.

Cena rynkowa: 8.51 zł
Słowa na start 4 Radzę sobie coraz lepiej Ćwiczenia w nauce czytania i pisania - Żwirblińska Alina, Kiczak Urszula
1 x Słowa na start 4 Radzę sobie coraz lepiej Ćwiczenia w nauce czytania i pisania - Żwirblińska Alina, Kiczak Urszula

- Rozwiązuj dodatkowe zadania do tekstów z podręcznika - Przyglądaj się ilustracjom, porządkuj je i podpisuj - Łącz sylaby, twórz wyrazy, odczytuj hasła - Ćwicz sprawność ręki - dokańczaj szlaczki, rysuj i pisz - Odpowiadaj na pytania - to wcale nie jest trudne!

Cena rynkowa: 13.50 zł

Cena rynkowa produktów w zestawie: 77.51 zł
Kupując ten zestaw oszczędzasz: 4.95 zł (6%)

Kupowane razem z tym produktem
Recenzje

Dodaj recenzję i wygraj 100 zł na zakupy

Szczegóły

Pokaż więcej

  • Tytuł: Słowa na start 4 Język polski klasa 4 podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego z płytą CD, językowego części 1 i 2, ćwiczenia oraz zeszyt ucznia
  • MEN: 338/1/2011
  • Producent: Nowa Era
  • Seria: Słowa Na Start
  • Rok wydania: 2012
  • Podtytuł: Szkoła podstawowa
  • Model: ZEST5_KL4_POL_2
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
Podobne produkty
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Wszystko szybko, z pełna kulturą, z pełnym zaangazowaniem.

Daniel

Atrakcyjne ceny. Zamówienie zrealizowane szybko i bezbłędnie. Książki dotarły do mnie w idealnym stanie. Przy dużym zamówieniu dostałam również 1 książkę gratis. Polecam.

Kasia

Polecam sklep Taniaksiazka.pl z najwyższą przyjemnością. Już wielokrotnie zakupiłam w nim książki i faktycznie w niższej cenie niż w innych sklepach internetowych.

Iner

Opinia o sklepie może być jak najbardziej zadowalająca ,czas realizacji zamówienia oceniam pozytywnie. Mile zaskoczyło mnie powiadomienie w formie sms.

Caro

Szybko, bezproblemowo i z wielką dozą profesjonalizmu. Polecam!

Agata

Bardzo dobry i sprawnie działający sklep internetowy, bardzo duży wybór książek o szerokiej tematyce. Bez problemowy kontakt telefoniczny ze sklepem jak i pomoc Pani na czacie.

Zygmunt

Sklep posiada bardzo duży wybór książek, zarówno nowości wydawniczych jak i również starszych wydań. Książki są w idealnym stanie, dostawa błyskawiczna.

Edyta z Łodzi

Zamawiam w tym sklepie kolejny raz (trzeci). Nie było dotychczas żadnego problemu, więc opinia moja jest pozytywna. Polecam!

njdd

Jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, przesyłka zapakowana bardzo starannie i bezpiecznie.

Monika J

Sklep jak najbardziej polecam. Jestem zadowolona z produktu oraz całej transakcji związanej z zamówieniem, wysyłką i dostarczeniem jej. Dużym plusem jest cena.

Kasia