Komplet do klasy 3: Nowe już w szkole 3 box + Religia 3. Jezusowa Wspólnota Serc + New Sparks Plus

Wysyłka w:
24 godziny + czas dostawy
Producent:
Nowa Era

Nasza cena: 364,16 zł 414.6 zł Taniej o: 12%

Zestaw książek i ćwiczeń do klasy 3 - box do nauczania zintegrowanego Nowe już w szkole, Religia 3. Jezusowa wspólnota serc (podręcznik + zeszyt ćwiczeń) i język angielski - New Sparks Plus 3 (podręcznik + ćwiczenia).

Czytaj całość

Ten produkt jest zestawem promocyjnym, który zawiera następujące produkty:

Religia 3 Jezusowa wspólnota serc Podręcznik
1 x Religia 3 Jezusowa wspólnota serc Podręcznik - Jan Szpet, Danuta Jackowiak

Podręcznik do religii dla klasy trzeciej szkoły podstawowej. Celem kształcenia w klasie trzeciej jest: - rozwój umiejętności wnioskowania; - zdobycie umiejętności analizy obrazu w połączeniu z tekstem; - kształtowanie umiejętności uzyskiwania odpowiedzi w połączeniu z prawdami teologicznymi dzięki...

Cena rynkowa: 19.90 zł
Religia 3 Jezusowa wspólnota serc Karty pracy
1 x Religia 3 Jezusowa wspólnota serc Karty pracy - Jan Szpet, Danuta Jackowiak

Karty pracy do nauki religi dla trzeciej klasy szkoły podstawowej. Tematy w kartach pracy ułożone są analogicznie do podręcznika. Zaproponowane ćwiczenia uczeń wykonuje na lekcji pod okiem nauczyciela lub w domu. Mają one na celu utrwalenie przerobionego materiału, rozwój umiejętności interpretacji...

Cena rynkowa: 19.90 zł
New Sparks Plus 3 Zeszyt ćwiczeń
1 x New Sparks Plus 3 Zeszyt ćwiczeń - Charrington Mary

Czteroczęściowy kurs dla przedszkoli (Starter) i klas 1-3 szkoły podstawowej. Rozszerzone wydanie popularnego kursu New Sparks. Każda część kursu zawiera materiał na 2 lekcje w tygodniu. Kurs zgodny z nową podstawa programową.

Cena rynkowa: 37.70 zł
NEW Sparks Plus 3 SB PK PL - Szpotowicz Magdalena, Szulc-Kurpaska Małgorzata
1 x NEW Sparks Plus 3 SB PK PL - Szpotowicz Magdalena, Szulc-Kurpaska Małgorzata

Czteroczęściowy kurs dla klas 0-3 szkoły podstawowej. New Sparks Plus to: - Bogatsza szata graficzna; - Dłuższe, rozszerzone lekcje; - Więcej ćwiczeń rozwijających umiejętność pisania; - Trudniejsze ćwiczenia gramatyczne w New Sparks 3; - Ćwiczenia do historyjek obrazkowych; - Nowe piosenki w New...

Cena rynkowa: 40.10 zł
Nowe Już w szkole 3 Box
1 x Nowe Już w szkole 3 Box - praca zbiorowa

Ile świetnych pomysłów można zmieścić w jednym pudełku! Pakiet dla klasy trzeciej składa się z podręcznika (cz. 1-2), ćwiczeń zintegrowanych (cz. 1-4), matematyki (cz. 1-4), wycinanek (cz. 1-2) oraz zajęć komputerowych. Doskonała zabawa gratis! Entuzjastyczne przyjęcie pakietów dla pierwszej i...

Cena rynkowa: 297.00 zł

Cena rynkowa produktów w zestawie: 414.6 zł
Kupując ten zestaw oszczędzasz: 50.44 zł (12%)

Kupowane razem z tym produktem
Recenzje

Dodaj recenzję i wygraj 100 zł na zakupy

Szczegóły

Pokaż więcej

  • Tytuł: Nowe już w szkole 3 Box, Religia 3. Jezusowa Wspólnota Serc (podręcznik + karty pracy), New Sparks Plus 3 (podręcznik + ćwiczenia)
  • Producent: Nowa Era
  • Model: ZESTAW5_klasa3_wersja8
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
Podobne produkty
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Wszystko szybko, z pełna kulturą, z pełnym zaangazowaniem.

Daniel

Atrakcyjne ceny. Zamówienie zrealizowane szybko i bezbłędnie. Książki dotarły do mnie w idealnym stanie. Przy dużym zamówieniu dostałam również 1 książkę gratis. Polecam.

Kasia

Polecam sklep Taniaksiazka.pl z najwyższą przyjemnością. Już wielokrotnie zakupiłam w nim książki i faktycznie w niższej cenie niż w innych sklepach internetowych.

Iner

Opinia o sklepie może być jak najbardziej zadowalająca ,czas realizacji zamówienia oceniam pozytywnie. Mile zaskoczyło mnie powiadomienie w formie sms.

Caro

Szybko, bezproblemowo i z wielką dozą profesjonalizmu. Polecam!

Agata

Bardzo dobry i sprawnie działający sklep internetowy, bardzo duży wybór książek o szerokiej tematyce. Bez problemowy kontakt telefoniczny ze sklepem jak i pomoc Pani na czacie.

Zygmunt

Sklep posiada bardzo duży wybór książek, zarówno nowości wydawniczych jak i również starszych wydań. Książki są w idealnym stanie, dostawa błyskawiczna.

Edyta z Łodzi

Zamawiam w tym sklepie kolejny raz (trzeci). Nie było dotychczas żadnego problemu, więc opinia moja jest pozytywna. Polecam!

njdd

Jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, przesyłka zapakowana bardzo starannie i bezpiecznie.

Monika J

Sklep jak najbardziej polecam. Jestem zadowolona z produktu oraz całej transakcji związanej z zamówieniem, wysyłką i dostarczeniem jej. Dużym plusem jest cena.

Kasia