Komplet do klasy 1: Wesoła szkoła i przyjaciele 1 box + Religia 1. W domu Bożym i rodzinie Jezusa + Treetops

Wysyłka w:
Produkt niedostępny
Producent:
WSiP

Nasza cena: 300,08 zł 382.2 zł Taniej o: 21%

Zestaw książek i ćwiczeń do klasy 1 - box do nauczania zintegrowanego Wesoła szkoła i przyjaciele, Religia 1 W domu Bożym i rodzinie Jezusa  (podręcznik + zeszyt ucznia) i język angielski - Treetops 1 (podręcznik + zeszyt ćwiczeń).

Czytaj całość

Ten produkt jest zestawem promocyjnym, który zawiera następujące produkty:

Religia 1 W domu Bożym i rodzinie Jezusa Karty pracy
1 x Religia 1 W domu Bożym i rodzinie Jezusa Karty pracy - Szpet Jan, Jackowiak Danuta, Maciejewska Katarzyna, Maciejewski Paweł, Wawrzyniak Katarzyna, Zielińska Hanna

Pakiet pomocy dydaktycznych dla ucznia klasy 1 szkoły podstawowej Przestrzenna, barwna makieta kościoła Arkusz kolorowych wycinanek Szopka bożonarodzeniowa z kompletem postaci i zwierząt.

Cena rynkowa: 19.90 zł
Religia 1 W domu Bożym i rodzinie Jezusa Podręcznik
1 x Religia 1 W domu Bożym i rodzinie Jezusa Podręcznik - Jan Szpet, Danuta Jackowiak

W domu Bożym i rodzinie Jezusa - podręcznik dla klasy 1 Podręcznik dla najmłodszych uczniów szkoły podstawowej przygotowany do ogólnopolskiego programu katechetycznego, zatwierdzony na czas nieokreślony przez Komisję Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski. Atrakcyjna, barwna szata...

Cena rynkowa: 19.90 zł
Treetops 1 Podręcznik PL
1 x Treetops 1 Podręcznik PL - Howell Sarah, Kester-Dodgson Lisa

Treetops 1-3 to kurs języka angielskiego zintegrowany z treściami nauczania opisanymi w podstawie programowej dla etapu edukacji wczesnoszkolnej. Podręcznik wprowadzi uczniów w fascynujący świat języka angielskiego w scenerii zmieniających się czterech pór roku. Treetops to: -urocze postacie...

Cena rynkowa: 35.20 zł
Treetops 1 Zeszyt ćwiczeń
1 x Treetops 1 Zeszyt ćwiczeń - Howell Sarah, Kester-Dodgson Lisa

Treetops to czteroczęściowy kurs języka angielskiego zintegrowany z treściami nauczania opisanymi w podstawie programowej dla etapu edukacji wczesnoszkolnej. Zeszyt ćwiczeń zawiera: - urozmaicone i wciągające ćwiczenia, - propozycje prac domowych, - rozdział Plus Pages dla uczących się szybciej, -...

Cena rynkowa: 34.20 zł
Wesoła szkoła i przyjaciele 1 Box
1 x Wesoła szkoła i przyjaciele 1 Box - praca zbiorowa

Pakiet zawiera: Podręczniki - części 1-5 Karty pracy - części 1-5 Zeszyty - części 1-5 Wyprawka - części 1-2 Zajęcia komputerowe - podręcznik z ćwiczeniami oraz płytą CD.

Cena rynkowa: 273.00 zł

Cena rynkowa produktów w zestawie: 382.2 zł
Kupując ten zestaw oszczędzasz: 82.12 zł (21%)

Recenzje
Szczegóły

Pokaż więcej

  • Tytuł: Wesoła szkoła i przyjaciele 1 Box, Religia 1 W domu Bożym i rodzinie Jezusa (podręcznik + karty pracy), Treetops 1 (podręcznik + zeszyt ćwiczeń)
  • Producent: WSiP
  • Model: ZESTAW5_klasa1_wersja26
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
Podobne produkty
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Wszystko szybko, z pełna kulturą, z pełnym zaangazowaniem.

Daniel

Atrakcyjne ceny. Zamówienie zrealizowane szybko i bezbłędnie. Książki dotarły do mnie w idealnym stanie. Przy dużym zamówieniu dostałam również 1 książkę gratis. Polecam.

Kasia

Polecam sklep Taniaksiazka.pl z najwyższą przyjemnością. Już wielokrotnie zakupiłam w nim książki i faktycznie w niższej cenie niż w innych sklepach internetowych.

Iner

Opinia o sklepie może być jak najbardziej zadowalająca ,czas realizacji zamówienia oceniam pozytywnie. Mile zaskoczyło mnie powiadomienie w formie sms.

Caro

Szybko, bezproblemowo i z wielką dozą profesjonalizmu. Polecam!

Agata

Bardzo dobry i sprawnie działający sklep internetowy, bardzo duży wybór książek o szerokiej tematyce. Bez problemowy kontakt telefoniczny ze sklepem jak i pomoc Pani na czacie.

Zygmunt

Sklep posiada bardzo duży wybór książek, zarówno nowości wydawniczych jak i również starszych wydań. Książki są w idealnym stanie, dostawa błyskawiczna.

Edyta z Łodzi

Zamawiam w tym sklepie kolejny raz (trzeci). Nie było dotychczas żadnego problemu, więc opinia moja jest pozytywna. Polecam!

njdd

Jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, przesyłka zapakowana bardzo starannie i bezpiecznie.

Monika J

Sklep jak najbardziej polecam. Jestem zadowolona z produktu oraz całej transakcji związanej z zamówieniem, wysyłką i dostarczeniem jej. Dużym plusem jest cena.

Kasia