Zawsze przy mnie stój

Jess-Cooke Carolyn

Wysyłka w:
Produkt niedostępny
Wydawca:
Wydawnictwo Otwarte
Ilość stron:
320
Nasza cena: 8,99 zł

Międzynarodowy bestseller przetłumaczony na kilkanaście języków!
Obok nas istnieje świat, którego nie dostrzegamy.
Ktoś w każdej sekundzie walczy o Twoją duszę.
Zamknij oczy i poczuj dotyk Anioła.

Margot po śmierci wraca na ziemię jako swój własny Anioł Stróż. Od tej chwili będzie świadkiem wszystkich błędów, jakie popełniła w życiu, i każdej zgubnej decyzji, którą podjęła.
Czy zdoła ocalić siebie i miłość swojego życia? Czy aby ratować tych, których kocha, będzie gotowa zawrzeć pakt z demonem i zdobyć się na największe poświęcenie?
Poruszająca opowieść o trudnych wyborach, przebaczeniu i nadziei.

Carolyn Jess-Cooke jest wielokrotnie nagradzaną poetką i filmoznawcą. Uczy kreatywnego pisania na Uniwersytecie Northumbria. Mieszka w Anglii wraz z mężem i trójką dzieci.

Czytaj całość

Recenzje (1)

 1. Agata P. napisała:

  " Tam, gdzie jest miłość, nie ma przeszkód nie do pokonania."

  W książce "Zawsze przy mnie stój" nie zawsze była mowa o miłości. Pani Carolyn Jess-Cooke przedstawiła nam różne powiązane ze sobą uczucia. Były to między innymi: miłość, gniew, strach czy poniżenie. Taka mieszanka emocji sprawiła, że powieść stała się jedyna w swoim rodzaju. Jednym słowem - wyjątkowa.

  Margot - sierota, która tak na prawdę pod koniec swojego życia dowiedziała się czym jest prawdziwa miłość to główna bohaterka. Mogłoby się wydawać, że po tym co przeżyła ta dziewczyna zostaje już tylko piekło. Jednak za sprawą aniołów Margot wyszła na prostą. Wyleczyła się ze swoich nałogów i spróbowała odbudować swoje małżeństwo z Tobym. Niestety nie było jej pisane długo cieszyć się odzyskanym szczęściem. Umarła przypadkiem. A może tak miało być?

  Powieść pani Cooke wprowadziła mnie w zadumę, jak również w stan głębokiego rozmyślania. Doszłam do wniosku, że mój anioł stróż pewnie ma już zdarte gardło od wiecznych krzyków na mnie;).

  Bardzo podziwiam autorkę za oryginalną fabułę. Jestem mile zaskoczona, że w dzisiejszym świecie "wampirów" ktoś próbuje podjąć zupełnie inny temat. "Zawsze przy mnie stój" podbiło moje serce i oczywiście trafia na półkę moich ulubionych książek.

  Nie ważne jak bardzo jesteśmy zranieni, zawsze musimy wierzyć w swoje siły. To jest jedyna rzecz jaka pozwoli nam stanąć znowu na nogi i przeżyć godnie nasze krótkie życie.

  Moja ocena:
  5/5

  Recenzja: książki

Dodaj recenzje i wygraj 100 zł na zakupy

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Moja opinia o sklepie jest jak najbardziej pozytywna. Szybka realizacja jest tym, co cenię najbardziej. Dostępność i duży wybór - to chyba stawia sklep TaniaKsiazka.pl na wysokim miejscu wśród innych oferujących podobne usługi. Ja jestem bardzo zadowolona i polecę sklep moim znajomym.

Renata