Literatura obyczajowa Zapowiedzi, Czerwiec 2018

Zapowiedzi w kategorii Literatura obyczajowa. W Czerwcu 2018 i kolejnych miesiącach w sprzedaży pojawią się bardzo ciekawe produkty, zobacz koniecznie!.
  • -28%
    Bogini niewiary
    Polecane

    Bogini niewiary

    David Lisey wierzy w miłość. Yara Philips wierzy tylko w złamane serca. On jest utalentowanym muzykiem bez lirycznej inspiracji. Potrzebuje muzy. Ona to wędrowna bogini. Spotyka mężczyzn, którzy jej potrzebują, ale tylko do momentu, kiedy złapią od niej wiatr natchnienia. Dlatego nigdy nie...
    Ocena:5/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    dostępny za 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 26,57 zł 36,90 zł
  • -25%
    Alabama Summer. Tom 4. Nasze miejsce na ziemi
    Polecane

    Alabama Summer. Tom 4. Nasze miejsce na ziemi

    Oto nowa, pełna seksu i namiętności powieść bestsellerowej autorki „New York Timesa”, J. Daniels – kolejna część serii „Alabama Summer”. Ben i Mia nie mają ani chwili wytchnienia. Wyczerpujące nocne zmiany i przeciwne rozkłady dnia sprawiają, że zakochana w sobie para nie ma jak spędzić ze sobą...
    Ocena:0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    dostępny za 15 dni
    Cena: Nasza cena: 29,92 zł 39,90 zł
  • -30%
    Naznaczona
    Polecane

    Naznaczona

    Magdalena widzi tajemnicze napisy na ciele każdego, kogo spotyka – imiona, daty, szczegóły zarówno banalne, jak i głębokie. Kiedy będąc w Paryżu wpada na  Neila, jest zaintrygowana, widząc własne imię na jego policzku. Czy niezwykły dar dziewczyny okaże się kluczem do rozwiązania zagadek ich losów?
    Ocena:0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    dostępny za 23 dni
    Cena: Nasza cena: 25,83 zł 36,90 zł
  • -25%
    Pani Fletcher
    Polecane

    Pani Fletcher

    Doskonała lektura dla fanów WIELKICH KŁAMSTEWEK i GOTOWYCH NA WSZYSTKO Na wskroś nowoczesna opowieść o życiowych błędach, które chcemy zapamiętać. Kiedy jej syn wyjeżdża na studia, Eve, wciąż atrakcyjna rozwódka, wreszcie ma czas tylko dla siebie i zyskuje wolność, której do tej pory tak naprawdę...
    Ocena:0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    dostępny za 42 dni
    Cena: Nasza cena: 29,93 zł 39,90 zł
  • -38%
    Zapach wspomnień

    Zapach wspomnień

    Historia wielkiej miłości i pasji, których nie zniszczyła nawet wojna Kiedy w 1939 znana francuska perfumiarka Danielle wchodzi na pokład luksusowego liniowca, który płynie do Europy, nie wie jeszcze, że ta podróż odmieni jej życie na zawsze. Na pokładzie statku ona i jej mąż dowiadują się o...
    Ocena:0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    dostępny za 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 24,74 zł 39,90 zł
  • -25%
    Delete

    Delete

    Po kilku nieudanych związkach młoda fotografi czka wymyśla projekt#Delete i pisze o nim na swoim blogu. Chce pokazać kobietom, jakpowinny się zachowywać, kiedy facet je lekceważy – po prostu trzebawyrzucić go ze swojego życia. Ale jeden sms, który wysyła na niewłaściwynumer, stawia jej życie na...
    Ocena:0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    dostępny za 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 26,10 zł 34,80 zł
  • -25%
    Pod szkarłatnym niebem
    Polecane

    Pod szkarłatnym niebem

    Oparta na wydarzeniach z życia zapomnianego bohatera bestsellerowa powieść Pod szkarłatnym niebem to triumfalna historia niezwykłej odwagi i wytrzymałości pewnego młodego człowieka w jednym z najmroczniejszych okresów historii. Pino Lella nie chce mieć nic wspólnego z wojną czy nazistami. Jest...
    Ocena:0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    dostępny za 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 33,67 zł 44,90 zł
  • -25%
    Mgły Toskanii
    Polecane

    Mgły Toskanii

    Lena ma dwadzieścia dziewięć lat i pracuje jako konserwator dzieł sztuki. Jej imię powstało ze zdrobnienia dwóch innych - Helena i Magdalena. Mgła jest mieszanką powietrza i wody. Ten dualizm wyznacza całe życie głównej bohaterki. Jest ona i dwóch mężczyzn. Starszy i młodszy. Ojciec i syn. Igor...
    Ocena:5/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    dostępny za 15 dni
    Cena: Nasza cena: 29,92 zł 39,90 zł
  • -24%
    Winne Wzgórze Tom 1 Wiara

    Winne Wzgórze Tom 1 Wiara

    Poznajcie hygge po polsku! „Rzucić wszystko i wyjechać” – tą dewizą kierują się ludzie, którzy trafiają do niewielkiej malowniczej miejscowości położonej wśród drawskich jezior. Wyczerpani niepowodzeniem, nieszczęściem, śmiercią bliskiej osoby lub na przymusowym urlopie, marzą o innym życiu i...
    Ocena:0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    dostępny za 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 26,52 zł 34,90 zł
  • -22%
    Strażnik rzeczy zagubionych

    Strażnik rzeczy zagubionych

    Pełna magii i humoru powieść o tym, że każdy z nas chciałby zostać odnaleziony. O sile przyjaźni i miłości, o zbiegach okoliczności przynoszących nadzieję i drugich szansach, które należą się każdemu. Starzejący się pisarz, Anthony Peardew, po śmierci ukochanej żony zaczyna zbierać i katalogować...
    Ocena:0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    dostępny za 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 31,12 zł 39,99 zł
  • -24%
    Szukam właśnie Ciebie

    Szukam właśnie Ciebie

    Kim on jest? Skąd przyjechał? I dlaczego patrzy na mnie tak, jak patrzył dotąd tylko jeden mężczyzna? Kim ona jest? Dlaczego mam wrażenie, że ją znam? I skąd to nieznośne przeświadczenie, że nie mam prawa do jej miłości? Ona i on. Dwoje samotnych ludzi, których nie oszczędzał los. Czy mogą jeszcze...
    Ocena:0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    dostępny za 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 30,32 zł 39,90 zł
  • -24%
    To jedno zdjęcie

    To jedno zdjęcie

    Piękna opowieść o uczuciu, które tli się niczym drobna iskra, i tylko czeka by wybuchnąć z całym miłosnym żarem. Eugenia Lipiec wie czego chce i zwykła sięgać po to bez wahania. Gdy dostaje propozycję wyjazdu do Londynu, nie zastanawia się długo i wyrusza w drogę, która ma ją zaprowadzić na szczyty...
    Ocena:0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    dostępny za 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 30,32 zł 39,90 zł
  • -24%
    To tutaj

    To tutaj

    Olśniewająca powieść bestsellerowej pisarki Maggie O’Farrell, zdobywczyni Costa Book Award – wciągająca historia miłosna, która przemierzając kontynenty i przekraczając strefy czasowe, z kpiarskim humorem i głęboką wrażliwością pokazuje dzieje niezwykłego małżeństwa i niezapomnianej rodziny....
    Ocena:0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:zintegrowana
    dostępny za 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 28,80 zł 37,90 zł
  • -27%
    Prosto z serca

    Prosto z serca

    Charlie Finn musiał szybko dorosnąć, w wieku szesnastu lat został zupełnie sam. Dzięki wyjątkowej inteligencji zdobył prestiżowe stypendium na Harvardzie, które pozwoliło mu przetrwać, a nawet doskonale funkcjonować na obrzeżach uprzywilejowanego społeczeństwa. Umiejętność ta zapewniła mu sukcesy w...
    Ocena:0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    dostępny za 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 29,13 zł 39,90 zł
  • -22%
    Kwiat, który zakwita o zmierzchu

    Kwiat, który zakwita o zmierzchu

    Powieść porusza kwestię rasy, płci i roli lekarza. Kiedy Masechaba spełnia swoje marzenie z dzieciństwa i zostaje lekarzem, jej ambicje zostają poddane próbie w ponurych realiach południowoafrykańskiego systemu opieki zdrowotnej. Po wyprowadzce od głęboko wierzącej matki nawiązuje przyjaźń z...
    Ocena:0/5
    Książka, op. miękka
    Oprawa:miękka
    dostępny za 24 godziny
    Cena: Nasza cena: 23,39 zł 29,99 zł

Nowości

więcej

Bestsellery

więcej