Karty Edu Piotru¶ - Homonimy TREFL

Wysyłka w:
1-3 dni + czas dostawy
Producent:
TREFL

Nasza cena: 4,39 zł 4.99 zł Taniej o: 12%

Kupowane razem z tym produktem
Recenzje

Dodaj recenzję i wygraj 100 zł na zakupy

Szczegóły

Pokaż więcej

  • Producent: TREFL
  • Wiek: Od 4 lat
  • EAN: 5900511084337
  • Model: 5900511084337
Podobne produkty
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Wszystko szybko, z pełna kultur±, z pełnym zaangazowaniem.

Daniel

Atrakcyjne ceny. Zamówienie zrealizowane szybko i bezbłędnie. Ksi±żki dotarły do mnie w idealnym stanie. Przy dużym zamówieniu dostałam również 1 ksi±żkę gratis. Polecam.

Kasia

Polecam sklep Taniaksiazka.pl z najwyższ± przyjemno¶ci±. Już wielokrotnie zakupiłam w nim ksi±żki i faktycznie w niższej cenie niż w innych sklepach internetowych.

Iner

Opinia o sklepie może być jak najbardziej zadowalaj±ca ,czas realizacji zamówienia oceniam pozytywnie. Mile zaskoczyło mnie powiadomienie w formie sms.

Caro

Szybko, bezproblemowo i z wielk± doz± profesjonalizmu. Polecam!

Agata

Bardzo dobry i sprawnie działaj±cy sklep internetowy, bardzo duży wybór ksi±żek o szerokiej tematyce. Bez problemowy kontakt telefoniczny ze sklepem jak i pomoc Pani na czacie.

Zygmunt

Sklep posiada bardzo duży wybór ksi±żek, zarówno nowo¶ci wydawniczych jak i również starszych wydań. Ksi±żki s± w idealnym stanie, dostawa błyskawiczna.

Edyta z Łodzi

Zamawiam w tym sklepie kolejny raz (trzeci). Nie było dotychczas żadnego problemu, więc opinia moja jest pozytywna. Polecam!

njdd

Jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, przesyłka zapakowana bardzo starannie i bezpiecznie.

Monika J

Sklep jak najbardziej polecam. Jestem zadowolona z produktu oraz całej transakcji zwi±zanej z zamówieniem, wysyłk± i dostarczeniem jej. Dużym plusem jest cena.

Kasia