Syndrom burnout w pracy pielęgniarki – jak radzić sobie z nieuniknionym stresem?

Mariola Kicia

Pobranie w:
Do 2h od opłacenia zamówienia
Licencja:
znak wodny

Ilość stron:
97
Rodzaj pliku:
pdf

Nasza cena: 40,00 zł

Zespół wypalenia zawodowego (ang. burnout syndrom) dotyczy w szczególności tych osób, które się „zapaliły” – zaczynały pracować z dużym zaangażowaniem, entuzjazmem, przepełnione ideałami i energią. Uwarunkowaniami usposabiającymi lub uodparniającymi wobec wypalenia zawodowego są cechy podmiotu i kontekstu pracy. Sprawia to, że w naszych warunkach społeczno-ekonomicznych wypalanie się pracowników ochrony zdrowia, a w tym pielęgniarek sprawujących opiekę nad osobami starszymi, jest problemem ogromnej wagi.

Czytaj całość

Kupowane razem z tym produktem
Recenzje

Dodaj recenzję i wygraj 100 zł na zakupy

Szczegóły

Pokaż więcej

 • Autor:

  Mariola Kicia

 • Rodzaj pliku: pdf
 • Licencja: znak wodny
 • Rok wydania: 2014
 • Ilość stron: 97
 • Język: polski
 • Nr wydania: 4
 • ISBN: 9788376965697
 • Model: @DL_B43F43F2EB_DL-EBWM
 • Stan: plik elektroniczny, do pobrania po opłaceniu
Podobne produkty
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Wszystko szybko, z pełna kulturą, z pełnym zaangazowaniem.

Daniel

Atrakcyjne ceny. Zamówienie zrealizowane szybko i bezbłędnie. Książki dotarły do mnie w idealnym stanie. Przy dużym zamówieniu dostałam również 1 książkę gratis. Polecam.

Kasia

Polecam sklep Taniaksiazka.pl z najwyższą przyjemnością. Już wielokrotnie zakupiłam w nim książki i faktycznie w niższej cenie niż w innych sklepach internetowych.

Iner

Opinia o sklepie może być jak najbardziej zadowalająca ,czas realizacji zamówienia oceniam pozytywnie. Mile zaskoczyło mnie powiadomienie w formie sms.

Caro

Szybko, bezproblemowo i z wielką dozą profesjonalizmu. Polecam!

Agata

Bardzo dobry i sprawnie działający sklep internetowy, bardzo duży wybór książek o szerokiej tematyce. Bez problemowy kontakt telefoniczny ze sklepem jak i pomoc Pani na czacie.

Zygmunt

Sklep posiada bardzo duży wybór książek, zarówno nowości wydawniczych jak i również starszych wydań. Książki są w idealnym stanie, dostawa błyskawiczna.

Edyta z Łodzi

Zamawiam w tym sklepie kolejny raz (trzeci). Nie było dotychczas żadnego problemu, więc opinia moja jest pozytywna. Polecam!

njdd

Jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, przesyłka zapakowana bardzo starannie i bezpiecznie.

Monika J

Sklep jak najbardziej polecam. Jestem zadowolona z produktu oraz całej transakcji związanej z zamówieniem, wysyłką i dostarczeniem jej. Dużym plusem jest cena.

Kasia