Sprawdziany umiejętności z kształcenia językowego i ortografii

Grażyna Jańczyk

Wysyłka w:
1-3 dni + czas dostawy
Wydawnictwo:
Wyd. Edukacyjne

Nasza cena: 11,97 zł 12.60 zł Taniej o: 5%

Książka jest propozycją sprawdzianów dla klasy VI szkoły podstawowej, skierowaną do nauczycieli i uczniów przygotowujących się do sprawdzianów zewnętrznych. Sprawdziany są standaryzowane i mogą służyć jako pomoc, bez względu na realizowany w danej klasie program nauczania. Książka została wydana w większym formacie A-4.

Czytaj całość

Recenzje

Dodaj recenzję i wygraj 100 zł na zakupy

Szczegóły

Pokaż więcej

  • Tytuł: Sprawdziany umiejętności z kszt jęz i ortografii kl.6
  • Autor:

    Grażyna Jańczyk

  • Wydawnictwo: Wyd. Edukacyjne
  • Rok wydania: 2004-05-10
  • Oprawa: Miękka
  • Podtytuł: Klasa VI
  • ISBN: 8389434504
  • Model: WK034606
Podobne produkty
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Wszystko szybko, z pełna kulturą, z pełnym zaangazowaniem.

Daniel

Atrakcyjne ceny. Zamówienie zrealizowane szybko i bezbłędnie. Książki dotarły do mnie w idealnym stanie. Przy dużym zamówieniu dostałam również 1 książkę gratis. Polecam.

Kasia

Polecam sklep Taniaksiazka.pl z najwyższą przyjemnością. Już wielokrotnie zakupiłam w nim książki i faktycznie w niższej cenie niż w innych sklepach internetowych.

Iner

Opinia o sklepie może być jak najbardziej zadowalająca ,czas realizacji zamówienia oceniam pozytywnie. Mile zaskoczyło mnie powiadomienie w formie sms.

Caro

Szybko, bezproblemowo i z wielką dozą profesjonalizmu. Polecam!

Agata

Bardzo dobry i sprawnie działający sklep internetowy, bardzo duży wybór książek o szerokiej tematyce. Bez problemowy kontakt telefoniczny ze sklepem jak i pomoc Pani na czacie.

Zygmunt

Sklep posiada bardzo duży wybór książek, zarówno nowości wydawniczych jak i również starszych wydań. Książki są w idealnym stanie, dostawa błyskawiczna.

Edyta z Łodzi

Zamawiam w tym sklepie kolejny raz (trzeci). Nie było dotychczas żadnego problemu, więc opinia moja jest pozytywna. Polecam!

njdd

Jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, przesyłka zapakowana bardzo starannie i bezpiecznie.

Monika J

Sklep jak najbardziej polecam. Jestem zadowolona z produktu oraz całej transakcji związanej z zamówieniem, wysyłką i dostarczeniem jej. Dużym plusem jest cena.

Kasia