Specjalista ds. marketingu kreatywnego (Białystok)

TaniaKsiazka.pl szuka pracownika na stanowisko Specjalisty ds. marketingu kreatywnego

Cześć :)

Nie lubię zwykłych ofert o pracę. Są nudne, zbyt formalne i w ogóle nieinteresujące. Suche bym powiedział. Czytasz takie ogłoszenie i sobie myślisz: “pewnie szukają kolejnego jelenia, co odwali brudną robotę i zaparzy kawę. Ot oferta, dziękuję bardzo za taką”.

Dlatego ja zacznę trochę z innej mańki. Po swojemu, jak lubię (dobrze, że szef o tym nie wie, znowu musiałby mnie pochwalić, a ciężko to znosi :D).

Do rzeczy…

Często bujasz w obłokach? Nie możesz opędzić się od pomysłów i potrafisz opisać najnudniejszy pojedynek szachowy niczym krwawą, mafijną jatkę w Chinatown? Nie masz problemu z udostępnieniem swojego wizerunku do materiałów reklamowych, nie czujesz tremy przed kamerą, czytasz książki i interesujesz się marketingiem? A może jeszcze bez problemu zrobisz 10 pompek, 20 przysiadów oraz wytrzymasz bez tlenu 90 sekund?! Jeśli tak, to witamy w zespole! :)

Wspominałem już, że wymagamy 300-letniego doświadczenia w branży?

Tylko od razu uprzedzam. Nie, nie czytamy książek w pracy. Nie mamy przerwy na leżakowanie. Papieru toaletowego się nie kradnie, wstydź się. Tak, kawa, herbata, mleko, cukier, prąd i woda (my to jesteśmy wspaniałomyślni) są za darmo, w opór!

Nie zniechęciłem Cię jeszcze? Kurde, twarda sztuka. W takim razie podążaj za poniższymi wskazówkami.

Jeśli chcesz aplikować na stanowisko Specjalisty ds. marketingu kreatywnego prześlij swoje CV, przynajmniej jedną poniższą historyjkę z uzupełnionym dymkiem i co tam jeszcze masz pod ręką na adres praca[małpa]taniaksiazka.pl. Oferta dotyczy pracy na miejscu, w biurze w Białymstoku (gen. W Andersa 40A).

Zdjęcia:

Paweł vs Wojtek vol1 - pobierz zdjęcie!

Paweł vs Wojtek vol2 - pobierz zdjęcie!

 

Paweł vs Wojtek vol3 - pobierz zdjęcie!

 

Listów motywacyjnych nie wymagamy, ale jak chcesz dodatkowo zapunktować to możesz na przykład:

  • polecić nam dowolną książkę, która Ci się podoba (długość dowolna, lubimy czytać),
  • zaproponować pomysł na książkową reklamę (poziom absurdu nieograniczony),
  • nagrać filmik promujący Twoją osobę (może być nawet nagrany słoikiem).

 

Na koniec pozwolę zacytować samego siebie.

"Jak zadzwonię, to zadzwonię".

Dziękuję za uwagę. Idę sobie.

 

Miłego dnia i powodzenia,
Paweł Mieczkowski,
Kierownik akrobata tynkarz psycholog

 

 

Prosimy o przesyłanie aplikacji CV mailowo na adres praca[znak_malpy]taniaksiazka.pl W tytule wiadomości zamieść nazwę stanowiska, a w CV zapis:

„Glosel sp. z o.o. sp. k. jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w procesie rekrutacyjnym. Niepodanie danych osobowych skutkować będzie brakiem możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby procesu rekrutacji, a także – w przypadku wyrażenia zgody – dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Informujemy, że dane przechowywane będą przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego, nie dłużej jednak niż przez dwa miesiące od dnia przesłania aplikacji, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Glosel sp. z o.o. sp. k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok, NIP: 542-315-11-57 przez okres 3 lat od dnia wysłania aplikacji.
 
Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.”

Zapisz się na newsletter

Promocje, obniżki, kody rabatowe - bądź na bieżąco!

Warto nam zaufać