Speakout Upper Intermediate Active Book Książka Ucznia + DVD

Wysyłka w:
48 godzin + czas dostawy
Rok wydania
2011

Wydawnictwo
Pearson Education Limited
Ilość stron
175

Format
296x210 mm
Seria
Speakout

Nasza cena: 78,76 zł 88.75 zł Taniej o: 11%

Speakout to nowy, sześciopoziomowy kurs przeznaczony dla starszej młodzieży i dorosłych, który wszechstronnie rozwija umiejętności językowe oraz przybliża studentom świat naturalnej, autentycznej komunikacji - publikacja powstała z wykorzystaniem materiałów źródłowych BBC Worldwide oraz BBC Learning English.

- Wieloaspektowe podejście do rozwoju umiejętności językowych oraz silny nacisk na ich ewaluację sprawiają, że studenci obserwują czynione przez siebie postępy
- Wideo podkasty, przedstawiające wywiady nagrywane na ulicach Londynu przez ekipę BBC, oferują możliwość kontaktu z autentycznym językiem i uczą naturalnej interakcji
- Bogata obudowa materiałów dodatkowych, takich jak Active Book czy Active Teach pomoże w urozmaiceniu zajęć oraz pozwoli na ich dostosowanie do zróżnicowanych potrzeb słuchaczy

Active Book to elektroniczna wersja podręcznika na CD-ROM-ie dołączonym do książki. Wzbogacona o materiał audio i wideo stanowi idealne rozwiązanie dla tych słuchaczy, którzy nie wyobrażają sobie nauki bez swojego laptopa.
- Łatwa nawigacja stron podręcznika
- z możliwością powiększania wybranych fragmentów
- Zintegrowany materiał audio i wideo
- Możliwość przechowywania indywidualnych notatek ucznia
- Wideo podkasty z utrwalającymi ćwiczeniami

Active Teach (oprogramowanie do tablic interaktywnych) stanowi doskonałe narzędzie, za pomocą którego można szybko przygotować angażujące studentów zajęcia.
- Kompletny materiał audio i wideo
- Opcja powiększania wybranych fragmentów stron podręcznika
- Możliwość zapisu notatek na odpowiednich stronach książki
- Dodatkowe ćwiczenia i gry mające na celu powtórzenie i utrwalenie materiału

Oprogramowanie Active Teach może być  wykorzystane jedynie przy pomocy komputera i projektora.

Czytaj całość

Kupowane razem z tym produktem

Podręczniki podobne do Speakout Upper Intermediate Active Book Książka Ucznia + DVD:

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Wszystko szybko, z pełna kulturą, z pełnym zaangazowaniem.

Daniel

Atrakcyjne ceny. Zamówienie zrealizowane szybko i bezbłędnie. Książki dotarły do mnie w idealnym stanie. Przy dużym zamówieniu dostałam również 1 książkę gratis. Polecam.

Kasia

Polecam sklep Taniaksiazka.pl z najwyższą przyjemnością. Już wielokrotnie zakupiłam w nim książki i faktycznie w niższej cenie niż w innych sklepach internetowych.

Iner

Opinia o sklepie może być jak najbardziej zadowalająca ,czas realizacji zamówienia oceniam pozytywnie. Mile zaskoczyło mnie powiadomienie w formie sms.

Caro

Szybko, bezproblemowo i z wielką dozą profesjonalizmu. Polecam!

Agata

Bardzo dobry i sprawnie działający sklep internetowy, bardzo duży wybór książek o szerokiej tematyce. Bez problemowy kontakt telefoniczny ze sklepem jak i pomoc Pani na czacie.

Zygmunt

Sklep posiada bardzo duży wybór książek, zarówno nowości wydawniczych jak i również starszych wydań. Książki są w idealnym stanie, dostawa błyskawiczna.

Edyta z Łodzi

Zamawiam w tym sklepie kolejny raz (trzeci). Nie było dotychczas żadnego problemu, więc opinia moja jest pozytywna. Polecam!

njdd

Jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, przesyłka zapakowana bardzo starannie i bezpiecznie.

Monika J

Sklep jak najbardziej polecam. Jestem zadowolona z produktu oraz całej transakcji związanej z zamówieniem, wysyłką i dostarczeniem jej. Dużym plusem jest cena.

Kasia