Sekrety charakteru zawarte w piśmie

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 1
Wysyłka w:
1-3 dni + czas dostawy

ProducentMedium

Nasza cena: 33,58 zł 39.50 zł Taniej o: 15%

Aleksandra Obrębska jest absolwentką SGGW oraz Międzywydziałowego Studium Pedagogicznego. Przez wiele lat pracowała w dziedzinie oświaty zawodowej. Odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi i Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. W końcu lat 70. ukończyła kurs psychografologii przy Stowarzyszeniu Radiestetów. Zorganizowała pracownię psychografologii, którą kierowała. Współautorka publikacji "Pismo a ty" /1989/. Przez ponad 12 lat współpracowała z Centrum Medycyny Komplementarnej w Warszawie, wykonując analizy grafologiczne.

Jest to pierwszy polski pełny podręcznik grafologii, którego autorka niezwykle szczegółowo omawia cechy charakterystyczne pisma ręcznego, jak kształt i wielkość liter, pochylenie, nacisk itp., opatrując je odpowiednimi interpretacjami psychologicznymi.
Dokładna analiza naszego pisma nie tylko pozwoli nam lepiej zrozumieć samych siebie, ale też pomoże:
- wybrać właściwego partnera życiowego czy wspólnika;
- odsłonić ukryte zdolności czy talent i określić odpowiedni kierunek edukacji i pracy;
- wykryć nasze ambicje, frustracje, emocje, potencjał seksualny;
- odpowiedzieć na pytania: Kim jestem?, Kim chcę być?, Kim mogę być?;
- ujawnić ukryte problemy zdrowotne.
Dzięki tej książce, wprowadzającej w tajniki grafologii, każdy będzie mógł zobaczyć siebie i innych ludzi bez maski.

Czytaj całość

Kupowane razem z tym produktem
Recenzje
  1. Marta B. napisała:

    Na tę stronę trafiłam zupełnie przypadkowo w poszukiwaniu mojego największego marzenia... książki o Grafologii. W zasadzie było mi obojętne jak ta książka będzie wyglądać, oby jej zawartość przekroczyła 100 stron i miała "do powiedzienia" wiecej niż inne artykuły zamieszczone w internecie na ten temat. Możecie mi uwierzyć, że naprawdę byłam gotowa wydać fortunę na książkę o takiej tematyce... w końcu z tym wiąże się mój przyszły zawód:)... ten sklep pomógł mi spełnić moje upragnione marzenie i nie tylko... jak tylko mam pytanie, bądź też poszukuje jakieś kskiażki, wchodzę wlaśnie na tę stronę. Wiem, że zawsze dostanę rzetelną i szybką odpowiedź na temat produktów... i w dodatku każda odpowiedź jest niesamowicie zadawalająco, ponieważ o co bym nie zapytała taka właśnie książka znajduję sie w Czary Mary:)Gorąco polecam. To nie czary, to prawdziwe odkrycie:)... Marta;*

    Moja ocena:
    5/5

    Recenzja: książki

Szczegóły

Pokaż więcej

Książki podobne do Sekrety charakteru zawarte w piśmie:

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Wszystko szybko, z pełna kulturą, z pełnym zaangazowaniem.

Daniel

Atrakcyjne ceny. Zamówienie zrealizowane szybko i bezbłędnie. Książki dotarły do mnie w idealnym stanie. Przy dużym zamówieniu dostałam również 1 książkę gratis. Polecam.

Kasia

Polecam sklep Taniaksiazka.pl z najwyższą przyjemnością. Już wielokrotnie zakupiłam w nim książki i faktycznie w niższej cenie niż w innych sklepach internetowych.

Iner

Opinia o sklepie może być jak najbardziej zadowalająca ,czas realizacji zamówienia oceniam pozytywnie. Mile zaskoczyło mnie powiadomienie w formie sms.

Caro

Szybko, bezproblemowo i z wielką dozą profesjonalizmu. Polecam!

Agata

Bardzo dobry i sprawnie działający sklep internetowy, bardzo duży wybór książek o szerokiej tematyce. Bez problemowy kontakt telefoniczny ze sklepem jak i pomoc Pani na czacie.

Zygmunt

Sklep posiada bardzo duży wybór książek, zarówno nowości wydawniczych jak i również starszych wydań. Książki są w idealnym stanie, dostawa błyskawiczna.

Edyta z Łodzi

Zamawiam w tym sklepie kolejny raz (trzeci). Nie było dotychczas żadnego problemu, więc opinia moja jest pozytywna. Polecam!

njdd

Jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, przesyłka zapakowana bardzo starannie i bezpiecznie.

Monika J

Sklep jak najbardziej polecam. Jestem zadowolona z produktu oraz całej transakcji związanej z zamówieniem, wysyłką i dostarczeniem jej. Dużym plusem jest cena.

Kasia