Repetytorium z historii

Olaf Bergmann

Wysyłka w:
Produkt niedostępny
Wydawnictwo:
Skrypt

Ilość stron:
256
Nasza cena: 7,99 zł 21.18 zł Taniej o: 62%

Repetytorium obejmuje wiadomości z zakresu historii politycznej, społecznej, gospodarczej oraz dziejów kultury od czasów najdawniejszych po XXI wiek. Dzięki lakoniczności wykładu, jego przejrzystej budowie, materiałom graficznym książka umożliwia dokonanie szybkiej powtórki i uzupełnienie wiedzy, której opanowanie jest wymagane, zgodnie z wytycznymi z Informatora maturalnego od 2005 roku. Historia od zdających nową maturę. Publikacja z pewnością jest bardzo użyteczna nie tylko dla maturzystów, można z niej również uczyć się w każdej klasie liceum, przygotowywać do sprawdzianów.

Czytaj całość

Kupowane razem z tym produktem
Recenzje
Podobne produkty
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Wszystko szybko, z pełna kulturą, z pełnym zaangazowaniem.

Daniel

Atrakcyjne ceny. Zamówienie zrealizowane szybko i bezbłędnie. Książki dotarły do mnie w idealnym stanie. Przy dużym zamówieniu dostałam również 1 książkę gratis. Polecam.

Kasia

Polecam sklep Taniaksiazka.pl z najwyższą przyjemnością. Już wielokrotnie zakupiłam w nim książki i faktycznie w niższej cenie niż w innych sklepach internetowych.

Iner

Opinia o sklepie może być jak najbardziej zadowalająca ,czas realizacji zamówienia oceniam pozytywnie. Mile zaskoczyło mnie powiadomienie w formie sms.

Caro

Szybko, bezproblemowo i z wielką dozą profesjonalizmu. Polecam!

Agata

Bardzo dobry i sprawnie działający sklep internetowy, bardzo duży wybór książek o szerokiej tematyce. Bez problemowy kontakt telefoniczny ze sklepem jak i pomoc Pani na czacie.

Zygmunt

Sklep posiada bardzo duży wybór książek, zarówno nowości wydawniczych jak i również starszych wydań. Książki są w idealnym stanie, dostawa błyskawiczna.

Edyta z Łodzi

Zamawiam w tym sklepie kolejny raz (trzeci). Nie było dotychczas żadnego problemu, więc opinia moja jest pozytywna. Polecam!

njdd

Jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, przesyłka zapakowana bardzo starannie i bezpiecznie.

Monika J

Sklep jak najbardziej polecam. Jestem zadowolona z produktu oraz całej transakcji związanej z zamówieniem, wysyłką i dostarczeniem jej. Dużym plusem jest cena.

Kasia