Nowa matura z języka angielskiego Repetytorium Testy z płytą CD

Dan Elloway Urszula Migdał Adam Zarychta 

Wysyłka w:
24 godziny + czas dostawy
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Szkolne Pwn

Ilość stron:
230
Nasza cena: 18,95 zł 19.95 zł Taniej o: 5%

Repetytorium. Testy egzaminacyjne to publikacja zgodna z aktualnymi wymogami MENiS, adresowana przede wszystkim do licealistów przygotowujących się do zdania Nowej Matury. Jednak ze względu na tematykę zadań egzaminacyjnych, często wychodzącą poza kontekst szkolny, np. życie akademickie, ubieganie się o pierwszą pracę, może okazać się przydatny także dla osób, które egzamin maturalny mają już za sobą.
Przewodnik zawiera:
- materiał bezpośrednio odnoszący się do wszystkich części egzaminu, na obu poziomach zaawansowania - podstawowym i rozszerzonym;
- techniki egzaminacyjne ćwiczone na bazie zadań egzaminacyjnych;
- materiał zgodny z Podstawami Programowymi;
- zestawy egzaminacyjne dla poziomu podstawowego i rozszerzonego;
- tabele i wykresy zapewniające monitorowanie postępów w nauce oraz analizę indywidualnych potrzeb ucznia;
- 2 płyty CD (160 minut) zawierające materiał audio do rozdziału poświęconego doskonaleniu umiejętności rozumienia ze słuchu oraz przykładowe wypowiedzi uczniów ilustrujące wszystkie części egzaminu ustnego;
- mapy leksykalne oraz słownictwo funkcyjne;
- klucz (wzory odpowiedzi do ćwiczeń).

Czytaj całość

Kupowane razem z tym produktem
Recenzje
Szczegóły

Pokaż więcej

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Wszystko szybko, z pełna kulturą, z pełnym zaangazowaniem.

Daniel

Atrakcyjne ceny. Zamówienie zrealizowane szybko i bezbłędnie. Książki dotarły do mnie w idealnym stanie. Przy dużym zamówieniu dostałam również 1 książkę gratis. Polecam.

Kasia

Polecam sklep Taniaksiazka.pl z najwyższą przyjemnością. Już wielokrotnie zakupiłam w nim książki i faktycznie w niższej cenie niż w innych sklepach internetowych.

Iner

Opinia o sklepie może być jak najbardziej zadowalająca ,czas realizacji zamówienia oceniam pozytywnie. Mile zaskoczyło mnie powiadomienie w formie sms.

Caro

Szybko, bezproblemowo i z wielką dozą profesjonalizmu. Polecam!

Agata

Bardzo dobry i sprawnie działający sklep internetowy, bardzo duży wybór książek o szerokiej tematyce. Bez problemowy kontakt telefoniczny ze sklepem jak i pomoc Pani na czacie.

Zygmunt

Sklep posiada bardzo duży wybór książek, zarówno nowości wydawniczych jak i również starszych wydań. Książki są w idealnym stanie, dostawa błyskawiczna.

Edyta z Łodzi

Zamawiam w tym sklepie kolejny raz (trzeci). Nie było dotychczas żadnego problemu, więc opinia moja jest pozytywna. Polecam!

njdd

Jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, przesyłka zapakowana bardzo starannie i bezpiecznie.

Monika J

Sklep jak najbardziej polecam. Jestem zadowolona z produktu oraz całej transakcji związanej z zamówieniem, wysyłką i dostarczeniem jej. Dużym plusem jest cena.

Kasia