Język niemiecki trening pisania przed maturą poziom rozszerzony

Wysyłka w:
24 godziny + czas dostawy
Ilość stron
176

WydawnictwoLangenscheidt

SeriaNowa Matura

Nasza cena: 28,40 zł 29.90 zł Taniej o: 5%

Książka dla licealistów przygotowujących się do matury na poziomie rozszerzonym, także dla gimnazjalistów po 3 latach nauki j. niemieckiego.
Zawiera wzory wypracowań w formach wymaganych na egzaminie maturalnym
w postaci: opowiadań, recenzji, rozprawek i opisów oraz dobrane do nich ćwiczenia oraz słownictwo potrzebne przy pisaniu danej formy.
Ćwiczenia zawarte w książce ćwiczą słownictwo do poszczególnych tematów maturalnych i struktury gramatyczne typowe dla danej formy wypowiedzi.
Kolejny tytuł z serii maturalnej obejmujący kolejny zakres umiejętności wymaganych na maturze na poziomie rozszerzonym.

Czytaj całość

Podobne produkty

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Wszystko szybko, z pełna kulturą, z pełnym zaangazowaniem.

Daniel

Atrakcyjne ceny. Zamówienie zrealizowane szybko i bezbłędnie. Książki dotarły do mnie w idealnym stanie. Przy dużym zamówieniu dostałam również 1 książkę gratis. Polecam.

Kasia

Polecam sklep Taniaksiazka.pl z najwyższą przyjemnością. Już wielokrotnie zakupiłam w nim książki i faktycznie w niższej cenie niż w innych sklepach internetowych.

Iner

Opinia o sklepie może być jak najbardziej zadowalająca ,czas realizacji zamówienia oceniam pozytywnie. Mile zaskoczyło mnie powiadomienie w formie sms.

Caro

Szybko, bezproblemowo i z wielką dozą profesjonalizmu. Polecam!

Agata

Bardzo dobry i sprawnie działający sklep internetowy, bardzo duży wybór książek o szerokiej tematyce. Bez problemowy kontakt telefoniczny ze sklepem jak i pomoc Pani na czacie.

Zygmunt

Sklep posiada bardzo duży wybór książek, zarówno nowości wydawniczych jak i również starszych wydań. Książki są w idealnym stanie, dostawa błyskawiczna.

Edyta z Łodzi

Zamawiam w tym sklepie kolejny raz (trzeci). Nie było dotychczas żadnego problemu, więc opinia moja jest pozytywna. Polecam!

njdd

Jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, przesyłka zapakowana bardzo starannie i bezpiecznie.

Monika J

Sklep jak najbardziej polecam. Jestem zadowolona z produktu oraz całej transakcji związanej z zamówieniem, wysyłką i dostarczeniem jej. Dużym plusem jest cena.

Kasia