Jak pisać po niemiecku

Maciej Ganczar

Wysyłka w:
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo:
Langenscheidt

Ilość stron:
136
Nasza cena: 19,17 zł 20.18 zł Taniej o: 5%

Samouczek poprawnej i interesującej korespondencji po niemiecku,
- zawiera listy na każdy temat – prywatne, oficjalne i biznesowe,
- maile, SMS-y, popularne ogłoszenia, zawiadomienia, kartki okolicznościowe, cv, faksy,
- specjalnie opracowane teksty angielskie, tłumaczenia, komentarze, cenne wskazówki, słowniczki,
- dodatkowo: wybór najczęściej używanych zwrotów na różne okazje,
- dla uczniów, przygotowujących się do nwej matury, dla pracujących, dla prowadzących życie towarzyskie.


Jest to praktyczny podręcznik współczesnej korespondencji w języku niemieckim przeznaczony dla szerokiego kręgu użytkowników. Obejmuje korespondencję prywatną, okolicznościową, oficjalną i ściśle biznesową. Prezentuje tradycyjne formy listów, różne formy pism użytkowych oraz współczesne wzory – maili i SMS-ów, tak lubiane zwłaszcza przez młodych użytkowników.

Czytelnik znajdzie tu ponad 70 wzorów listów i krótkich zawiadomień z polskimi tłumaczeniami, oraz ponad 30 listów biznesowych ze słowniczkami terminów specjalistycznych. W osobnym rozdziale wyodrębniono najczęściej używane zwroty, z podziałem na okoliczności, w jakich należy ich używać.

Czytaj całość

Kupowane razem z tym produktem
Recenzje

Dodaj recenzję i wygraj 100 zł na zakupy

Szczegóły

Pokaż więcej

Podobne produkty
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Wszystko szybko, z pełna kulturą, z pełnym zaangazowaniem.

Daniel

Atrakcyjne ceny. Zamówienie zrealizowane szybko i bezbłędnie. Książki dotarły do mnie w idealnym stanie. Przy dużym zamówieniu dostałam również 1 książkę gratis. Polecam.

Kasia

Polecam sklep Taniaksiazka.pl z najwyższą przyjemnością. Już wielokrotnie zakupiłam w nim książki i faktycznie w niższej cenie niż w innych sklepach internetowych.

Iner

Opinia o sklepie może być jak najbardziej zadowalająca ,czas realizacji zamówienia oceniam pozytywnie. Mile zaskoczyło mnie powiadomienie w formie sms.

Caro

Szybko, bezproblemowo i z wielką dozą profesjonalizmu. Polecam!

Agata

Bardzo dobry i sprawnie działający sklep internetowy, bardzo duży wybór książek o szerokiej tematyce. Bez problemowy kontakt telefoniczny ze sklepem jak i pomoc Pani na czacie.

Zygmunt

Sklep posiada bardzo duży wybór książek, zarówno nowości wydawniczych jak i również starszych wydań. Książki są w idealnym stanie, dostawa błyskawiczna.

Edyta z Łodzi

Zamawiam w tym sklepie kolejny raz (trzeci). Nie było dotychczas żadnego problemu, więc opinia moja jest pozytywna. Polecam!

njdd

Jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, przesyłka zapakowana bardzo starannie i bezpiecznie.

Monika J

Sklep jak najbardziej polecam. Jestem zadowolona z produktu oraz całej transakcji związanej z zamówieniem, wysyłką i dostarczeniem jej. Dużym plusem jest cena.

Kasia