Geografia Polski Pytania i odpowiedzi

Magdalena Kuk

Średnia: 5.0 Ilość ocen: 2
Wysyłka w:
1-3 dni + czas dostawy
Wydawnictwo:
Publicat

Ilość stron:
64
Nasza cena: 10,00 zł 14.99 zł Taniej o: 33%

 • wydawnictwo: Publicat
 • ISBN: 83-245-0221-1
 • liczba stron: 64
 • wymiary: 19,5 x 27,5 cm
 • okładka: twarda

 

PYTANIA i ODPOWIEDZI ułatwiają naukę oraz powtarzanie wiadomości. Konstrukcja książki umożliwia prowadzenie gry, polegającej na zadawaniu pytań i udzielaniu prawidłowych odpowiedzi. Uczeń może także samodzielnie sprawdzić własne wiadomości, zasłaniając tekst i zadając sobie pytania umieszczone u góry strony. Kolorowe ilustracje, fotografie, mapy ułatwiają zapamiętywanie wiadomości. Książka jest podzielona na tematyczne działy: - położenie, obszar i granice, - przeszłość geologiczna ziem polskich, - surowce mineralne, - ukształtowanie powierzchni, - klimat, - wody, - roślinność i zwierzęta, - morze Bałtyckie, - ludność, - osadnictwo, - przemysł, - rozlnictwo, - leśnictwo i rybołówstwo, - transport i łączność, - handel, - turystyka, - zagrożenie i ochrona środowiska, - pobrzeża południowobałtyckie, - pojezierza polskie, - niziny środkowopolskie, - wyżyny polskie, - Sudety i przedgórze sudeckie, - Karpaty i kotliny podkarpackie.

DN

Czytaj całość

Kupowane razem z tym produktem
Recenzje
 1. Anna S. napisała:

  Książka super !! posłuży jako pomoc w nauce przez parę ładnych latek.

  POLECAM

  Moja ocena:
  5/5

  Recenzja: książki

 2. Basia B. napisała:

  Książkę tę zakupiłam dla swoich uczniów na nagrodę końcoworoczną. Uważam, że książka jest świetna i doskonale nadaje się na prezent! Polecam!

  Moja ocena:
  5/5

  Recenzja: książki

Dodaj recenzję i wygraj 100 zł na zakupy

Podobne produkty
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Wszystko szybko, z pełna kulturą, z pełnym zaangazowaniem.

Daniel

Atrakcyjne ceny. Zamówienie zrealizowane szybko i bezbłędnie. Książki dotarły do mnie w idealnym stanie. Przy dużym zamówieniu dostałam również 1 książkę gratis. Polecam.

Kasia

Polecam sklep Taniaksiazka.pl z najwyższą przyjemnością. Już wielokrotnie zakupiłam w nim książki i faktycznie w niższej cenie niż w innych sklepach internetowych.

Iner

Opinia o sklepie może być jak najbardziej zadowalająca ,czas realizacji zamówienia oceniam pozytywnie. Mile zaskoczyło mnie powiadomienie w formie sms.

Caro

Szybko, bezproblemowo i z wielką dozą profesjonalizmu. Polecam!

Agata

Bardzo dobry i sprawnie działający sklep internetowy, bardzo duży wybór książek o szerokiej tematyce. Bez problemowy kontakt telefoniczny ze sklepem jak i pomoc Pani na czacie.

Zygmunt

Sklep posiada bardzo duży wybór książek, zarówno nowości wydawniczych jak i również starszych wydań. Książki są w idealnym stanie, dostawa błyskawiczna.

Edyta z Łodzi

Zamawiam w tym sklepie kolejny raz (trzeci). Nie było dotychczas żadnego problemu, więc opinia moja jest pozytywna. Polecam!

njdd

Jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, przesyłka zapakowana bardzo starannie i bezpiecznie.

Monika J

Sklep jak najbardziej polecam. Jestem zadowolona z produktu oraz całej transakcji związanej z zamówieniem, wysyłką i dostarczeniem jej. Dużym plusem jest cena.

Kasia