Ekonomika i organizacja rolnictwa Podręcznik

Wysyłka w:
Produkt niedostępny
Rok wydania
1999

SeriaRachunkowość I Rynek Rolny
WydawnictwoWSiP

Format
16.5x23.5cm
Ilość stron
184

Nasza cena: 16,03 zł 17.85 zł Taniej o: 10%

Produkt niedostępny

Publikacja może służyć jako część 1. podręcznika do nauki przedmiotu ekonomika rolnictwa i polityka rolna, w szkołach rolniczych.

Omówiono w niej specyfikę produkcji rolnej oraz organizację produkcji i pracy w gospodarstwie. Zaprezentowano podstawy rachunku ekonomicznego, podkreślono rolę analizy, zarządzania i planowania w gospodarstwie rolniczym. Dokonano wyboru stosownych zagadnień z ustawodawstwa rolniczego.
Książka zawiera aneks, w którym podano wskaźniki przeliczeniowe oraz wzory zawieranych umów.

Czytaj całość

Podręczniki podobne do Ekonomika i organizacja rolnictwa Podręcznik:

Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Wszystko szybko, z pełna kulturą, z pełnym zaangazowaniem.

Daniel

Atrakcyjne ceny. Zamówienie zrealizowane szybko i bezbłędnie. Książki dotarły do mnie w idealnym stanie. Przy dużym zamówieniu dostałam również 1 książkę gratis. Polecam.

Kasia

Polecam sklep Taniaksiazka.pl z najwyższą przyjemnością. Już wielokrotnie zakupiłam w nim książki i faktycznie w niższej cenie niż w innych sklepach internetowych.

Iner

Opinia o sklepie może być jak najbardziej zadowalająca ,czas realizacji zamówienia oceniam pozytywnie. Mile zaskoczyło mnie powiadomienie w formie sms.

Caro

Szybko, bezproblemowo i z wielką dozą profesjonalizmu. Polecam!

Agata

Bardzo dobry i sprawnie działający sklep internetowy, bardzo duży wybór książek o szerokiej tematyce. Bez problemowy kontakt telefoniczny ze sklepem jak i pomoc Pani na czacie.

Zygmunt

Sklep posiada bardzo duży wybór książek, zarówno nowości wydawniczych jak i również starszych wydań. Książki są w idealnym stanie, dostawa błyskawiczna.

Edyta z Łodzi

Zamawiam w tym sklepie kolejny raz (trzeci). Nie było dotychczas żadnego problemu, więc opinia moja jest pozytywna. Polecam!

njdd

Jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, przesyłka zapakowana bardzo starannie i bezpiecznie.

Monika J

Sklep jak najbardziej polecam. Jestem zadowolona z produktu oraz całej transakcji związanej z zamówieniem, wysyłką i dostarczeniem jej. Dużym plusem jest cena.

Kasia