Egzamin gimnazjalny 2009 Blok matematyczno przyrodniczy

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna

Wysyłka w:
48 godzin + czas dostawy
Wydawnictwo:
Greg

Ilość stron:
168
Nasza cena: 10,37 zł 10.92 zł Taniej o: 5%

Wstęp

Opis egzaminu gimnazjalnego
Standardy wymagań
Egzaminatorzy radzą

Egzamin w III klasie gimnazjum z zakresu przedmiotów matematyczno-przyrodniczych - kwiecień 2005 (Centralna Komisja Egzaminacyjna)
Klucz odpowiedzi i schemat oceniania

Egzamin w III klasie gimnazjum z zakresu przedmiotów matematyczno-przyrodniczych - kwiecień 2006 (Centralna Komisja Egzaminacyjna)
Co sprawdzano w części matematyczno-przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego w kwietniu 2006?

Egzamin w III klasie gimnazjum z zakresu przedmiotów matematyczno-przyrodniczych - kwiecień 2007 (Centralna Komisja Egzaminacyjna)
Co sprawdzano w części matematyczno-przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego w kwietniu 2007?

Egzamin w III klasie gimnazjum z zakresu przedmiotów matematyczno-przyrodniczych - kwiecień 2008 (Centralna Komisja Egzaminacyjna)
Co sprawdzano w części matematyczno-przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego w kwietniu 2008?

Egzamin w III klasie gimnazjum z zakresu przedmiotów matematyczno-przyrodniczych - kwiecień 2009 (Centralna Komisja Egzaminacyjna)

Czytaj całość

Kupowane razem z tym produktem
Recenzje

Dodaj recenzję i wygraj 100 zł na zakupy

Szczegóły

Pokaż więcej

Podobne produkty
Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Wszystko szybko, z pełna kulturą, z pełnym zaangazowaniem.

Daniel

Atrakcyjne ceny. Zamówienie zrealizowane szybko i bezbłędnie. Książki dotarły do mnie w idealnym stanie. Przy dużym zamówieniu dostałam również 1 książkę gratis. Polecam.

Kasia

Polecam sklep Taniaksiazka.pl z najwyższą przyjemnością. Już wielokrotnie zakupiłam w nim książki i faktycznie w niższej cenie niż w innych sklepach internetowych.

Iner

Opinia o sklepie może być jak najbardziej zadowalająca ,czas realizacji zamówienia oceniam pozytywnie. Mile zaskoczyło mnie powiadomienie w formie sms.

Caro

Szybko, bezproblemowo i z wielką dozą profesjonalizmu. Polecam!

Agata

Bardzo dobry i sprawnie działający sklep internetowy, bardzo duży wybór książek o szerokiej tematyce. Bez problemowy kontakt telefoniczny ze sklepem jak i pomoc Pani na czacie.

Zygmunt

Sklep posiada bardzo duży wybór książek, zarówno nowości wydawniczych jak i również starszych wydań. Książki są w idealnym stanie, dostawa błyskawiczna.

Edyta z Łodzi

Zamawiam w tym sklepie kolejny raz (trzeci). Nie było dotychczas żadnego problemu, więc opinia moja jest pozytywna. Polecam!

njdd

Jestem bardzo zadowolona z obsługi klienta. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, przesyłka zapakowana bardzo starannie i bezpiecznie.

Monika J

Sklep jak najbardziej polecam. Jestem zadowolona z produktu oraz całej transakcji związanej z zamówieniem, wysyłką i dostarczeniem jej. Dużym plusem jest cena.

Kasia